Beni Sevenler Kimler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Cok can alici bir soru sorayim :D. Beni seven veya fikirlerimi begenen kac kisi var? Dusuncelerime katilan dogru bulan artik nasil anliyorsaniz :D. Iyiki forumda varsiniz diyen VS. diye cogaltilabilir. Her turlu kotu yoruma iyi yoruma keske soyle olsan denilmeye acigim, hazirim :D. Olumlu veya olumsuz yorumlari bekliyorum :).
@CJack60 @Jira @Silinen üye @Alper0705 @Frosa @35UPGRADER36 @Silinen üye (Seni de unutmadim bu sefer :).) @Neko @Nazım Paşa @ShadYaqz @JohnMacTavish @Barış Tolon @RolandGarros @Kağan K @Mert Buluç @Because Im Batman @FurkanEmir41 @Neurevt @BeyzaTheHuntress @SideWinder

Anlaşıldı sen moderatör oluyorsun ve bize hakkındaki fikirlerini soruyorsun eğer kötü bir şey dersek şak diye bir gün ban tamam anladım ben seni merak etme.:D:D

İyisin deyip geçmiyim bari.
Fikirlerini soruyorsan yüzde doksan dokuzuna katılıyorum. (Vatan hariç.:D)

Ya genelde ne düşünüyorsan aynısına katılıyorum. Hepsine hem de hepsine katılıyorum bak katılmıyorsam...:)

Sana baktığımda bir "Türk Bayrağı" görüyorum.:D
Tamam tamam sana baktığımda insanlara esprili bir üslup ile yardım etmeye çalışan Vatan'ı sevmeyen bir "Centipat" görüyorum.
Her ne kadar fikirlerine katılsam bile keşke Vatan konusunda aynı fikirde olsak.:p

Bak ya soruyu sormuş üstüne cevap vermeden siteden çıkmış.:)

Son düzenleme:
Forumda çok şen şakrak bir arkadaşsın. :) O yüzden cansın. :D

İlk sistem toplayışımı seninle gerçekleştirdim. Harbiden seviyorum adamsın ;)

Belki bazılarının sosyal medyası yok? Ayrıca burası konu dışı. İstediğimiz kadar boş konu açabiliriz. Burada da konu açamayacaksak hiç açmayalım. @Akif Peköz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı