Beni Sevenler Kimler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu dışı olması önemli değil, sitede binlerce kullanıcı var, her gün biri çıkıp beni seviyor musunuz, ben nasılım, beni nasıl bilirsiniz gibi konular açarsanız konu kirliliği olur, ister konu dışı olsun hiç fark etmez, siteyi kendinize sevme, sevdirtme gibi politikalar ile hareket etmeyin, sizin seven zaten sever, illa konu açmaya gerek yok.
@FantastikTürk her gün bu konuyu açacak biri değil bence zaten. Haklısınız.

Yav gençler amma abarttınız. :D Şöyle ki sadece konu dışında takılarak da beğeni kasılabilir. Örneğin @er36po abimizin tüm beğenileri yardım ettiği için mi? -Yanlış anlama abey en büyük fanın benim. :D-Bunlara takılmayın. Ayrıca çok mesajımla ilgili ne dedim ki ben? Siz dediniz onu. Ben sadece burada takılarak yaptınız bu kadar mesajı galiba dedim. Ha tanınma mevzusuna gelirseniz beni yolda tanıyıp çeviren de oldu kaç kez. Çok da iyi arkadaşlıklar edindim Sosyalde. Ancak bunların hiçbiri boş konular sayesinde olmadı.

Bir yıl civarı Sosyale çok giremiyordum. E haliyle konu dışına hiç giremiyordum. Arada bir masaüstü bilgisayarlarda falan takılıyordum. Ya da ürün alınca incelemesini falan paylaşıyordum. Şimdi ise geri döndüm. "Öncekilerden kim kaldı yav?" diye bir şey demeyeceğim elbette ancak ben bıraktığımda hiçbiriniz yoktunuz. :) Enginar, Rıza baba, er36po abi falan takılıyorduk biz. Ha bu süreçte yoktum diye mi bilmiyorum acaba? Yoo. Jaroxjamaica'yı gayet iyi tanıyorum. Sosyaldeki kendisini en azından. Adam fişek gibi yardım ediyor. Nereye girsem kendisi orada. Tamam çok övdüm kanka şımarma. :D Gruplaşarak birbirlerinizi pohpohlamayı bırakın da Sosyali geliştirmek için uğraşın. Vesselam!

Her ne kadar @Akif kardeşimize katılmasam da, şunu belirtmeliyim ki Akif Peköz de eski yetkililerden ve Technopat'ın sistemini iyi biliyor.

Nitekim bu tip konuların kitlenmesinin sebebinin daha sonradan çıkan boş yorumlara veya tartışmalara sahip olması.

Ve seni seviyoruz. @FantastikTürk

Yav gençler amma abarttınız. :D Şöyle ki sadece konu dışında takılarak da beğeni kasılabilir. Örneğin @er36po abimizin tüm beğenileri yardım ettiği için mi? -Yanlış anlama abey en büyük fanın benim. :D-Bunlara takılmayın. Ayrıca çok mesajımla ilgili ne dedim ki ben? Siz dediniz onu. Ben sadece burada takılarak yaptınız bu kadar mesajı galiba dedim. Ha tanınma mevzusuna gelirseniz beni yolda tanıyıp çeviren de oldu kaç kez. Çok da iyi arkadaşlıklar edindim Sosyalde. Ancak bunların hiçbiri boş konular sayesinde olmadı.

Bir yıl civarı Sosyale çok giremiyordum. E haliyle konu dışına hiç giremiyordum. Arada bir masaüstü bilgisayarlarda falan takılıyordum. Ya da ürün alınca incelemesini falan paylaşıyordum. Şimdi ise geri döndüm. "Öncekilerden kim kaldı yav?" diye bir şey demeyeceğim elbette ancak ben bıraktığımda hiçbiriniz yoktunuz. :) Enginar, Rıza baba, er36po abi falan takılıyorduk biz. Ha bu süreçte yoktum diye mi bilmiyorum acaba? Yoo. Jaroxjamaica'yı gayet iyi tanıyorum. Sosyaldeki kendisini en azından. Adam fişek gibi yardım ediyor. Nereye girsem kendisi orada. Tamam çok övdüm kanka şımarma. :D Gruplaşarak birbirlerinizi pohpohlamayı bırakın da Sosyali geliştirmek için uğraşın. Vesselam!
Beğeni kasma derdi olduğunu düşünmüyorum @FantastikTürk'nün.

Zaten beğeni kasma amacında olduğunu da söylemedim. Epey yanlış anladınız. :D Fazla tepki vermiş olabilirim, bunun için özür dilerim. Ancak beğeni çabasında olmayabilir. Takılmak için açmıştır. Yorumlaşalım eğlenelim vs. Ancak bu tarz konuların sosyalde olmaması gerektiğini düşünmekteyim. Böyle daha güzel oldu sanki. :melek:

Arkadaşlar, he ne kadar ''konu dışı'' bölümünde olsak da bu başlık altındaki konular gereksiz olabiliyor.

Bugün bir başkası yapar, yarın biri ona özenip aynı konuyu açar. Ve doğal olarak konu kirliliğine yol açar.

Konu baya sapmış, en iyisi herkes için burada noktalayalım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı