Beni Sevenler Kimler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2000 mesajı böyle boş konularla yaptınız sanırım. Sıkılıyorsanız gidin insanlara yardım edin herkese faydanız olsun. Böyle saçma sapan çocuk çocuk iş yapmayın. Kim ne yapsın sizi? Sosyalde adını bile ilk defa görüyorum. Gidin az işe yarayın.

Kim ne yapsın sizi? Sosyalde adını bile ilk defa görüyorum. Gidin az işe yarayın.

Konuşmalarımıza dikkat edersek iyi olur.

Sizin ilk defa görmeniz, bizim hiç umrumuzda değil. Eğer moderatör, bu konuya izin vermişse, sizin bu tür hakarete kayan söylemler kurmaya hakkınız yoktur.

@FantastikTürk biz seni seviyoruz, onun bunun saçma sapan lafına bakmaya değmez.

Adınızı görmediysek böyle boş konularda takıldığınız içindir. Eğlenin kendi çapınızda. İyi eğlenceler!

Adınızı görmediysek böyle boş konularda takıldığınız içindir. Eğlenin kendi çapınızda. İyi eğlenceler!
Sizin attığınız mesajların çoğu kaba. Ayrıca sevmediğiniz bir konuyu da şaçma mesajlarınızla doldurmanıza gerek yok.

Kaç tanesini gördünüz ki mesajlarımın? Sevmediğimiz konuya yorum atıyorsak Sosyalin düzeni bozulmasın diye.

Neden böyle bir konu açma gereği duydu ki? Beni sevenlerin sayısı çok diyerek egomu kasacak. Eğer öyleyse hoş değil hem de hiç hoş değil!

Biz burada kendi aramızda takılıyoruz. Buraya gelip konuyu baltalamak yanlış. Sana göre saçma gelebilir ama başkasına göre gelmeyebilir.

Neden böyle bir konu açtı ki? Beni sevenlerin sayısı çok diyerek egomu kasacak. Eğer öyleyse hoş değil hem de hiç hoş değil!
Ya daha adamı tanımıyorsun, anlamsız mesajlar atıyorsun.

Yani senden önce moderatör var demi.

Ve, ilk mesajda etiketlediği insanlara bak. Onlardan herhangi bir kötü söz duyamazsın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı