Beni Sevenler Kimler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2000 mesajı böyle boş konularla yaptınız sanırım. Sıkılıyorsanız gidin insanlara yardım edin herkese faydanız olsun. Böyle saçma sapan çocuk çocuk iş yapmayın. Kim ne yapsın sizi? Sosyalde adını bile ilk defa görüyorum. Gidin az işe yarayın.
Hocam boş olsa 1200 beğeni de almazdı yani. Sizde haklısınz, fakat yinede saygı çerçevesinde yazalım. Kaldı ki herkes ''Beni seven kim'' diye yazarsa olmaz.

Konu Dışı burası? @FantastikTürk'nün açtığı konu gayet "Sosyal" bir konu. Kurallara pek uymuyorsunuz attığınız mesajlarla bence. "Saçma sapan" hakarettir direk. Bu arada @FantastikTürk buralarda yeni olmama rağmen seviyorum sizi :)

Gidip az mesajlarıma bakın ve insanlara yardım ediyo muyum etmiyor muyum görün. Sizin beni görüp görmemeniz hiç umrumda değil. 7000 mesajınız var diye kendinizi bir şey mi zannediyorsunuz? Ayrıca ben tanıyanlar var. @Jira @Barış Tolon @BERWAR @Silinen üye @ShadYaqz @Nazım Paşa @Neko @Frosa @BeyzaTheHuntress @35UPGRADER36 @Recep Baltaş @MF Recep Baltaş ve bu söylediğim insanlar beni tanıyorken, sizin gibi egoist bir insanın beni tanımaması çok önemli değil.
Ben de tanıyorum sizi :) Yanındayım hocam. Gereksiz bir tartışma açtı bence arkadaş. Bu arada siz de egoist tabirini kullanmayın lütfen.

Son düzenleme:
Unuttuysam kusura bakmayın. Sadece bazıları kendini moderatör zannediyor ve bize gereksiz kavramını öğretmeye çalışıyor.
Yeniyim zaten buralarda :) Açtığım ilk konuya yardım eden ilklerdensiniz. Çok kuralcı bir forum burası, ilk başlarda bunu sevmiyordum. Yediğim 2 ceza vardı çünkü, bakıp bakıp ne biçim cezalar bunlar diyordum. Ama gün geçtikçe çok iyi bir şey olduğunu anladım bunun. Çok güzel bir forum, Türkçeye sahip çıkan. Bir moderatörün, hatta birinin burada böyle konuştuğunu ilk kez gördüm, hoşuma gitmedi.

Buna benzer konular daha önce de defalarca açıldı, bu konu ve benzerlerini açanlar cezalandırılacak haberiniz olsun. Daha önce de moderatörlerin açıklaması var buna dair, bu tür konuların açılmaması lazım ve gereksiz konular bana göre, kızabilirsiniz ama durum bu. Konuyu açan arkadaşı da seven ve tanıyan biri olarak bu tür konuların açılmaması dileğiyle.

Buna benzer konular daha önce de defalarca açıldı, bu konu ve benzerlerini açanlar cezalandırılacak haberiniz olsun. Daha önce de moderatörlerin açıklaması var buna dair, bu tür konuların açılmaması lazım ve gereksiz konular bana göre, kızabilirsiniz ama durum bu. Konuyu açan arkadaşı da seven ve tanıyan biri olarak bu tür konuların açılmaması dileğiyle.
Kurala karşı çıkmıyorum, bilmiyordum böyle bir kural olduğunu ama, sonuçta konu dışı bir konu, değil mi?

Sevmiyorsanız bile saygı gösterin. Yoksa sosyalde zaten bir dünya saçma konu var ama bakan kim. Bence gereksiz yere gerginlik çıkmasın. Geçen açtığı konuyu hatırlarsınız bir iki kendini bilmez gelip burada saçma sapan mesaj yazdı ve arkadaş uyarı aldı.
Benim isteğim lütfen konuyu saçma görüyorsanız bile saygı gösterin.
Şimdi @FantastikTürk gelicek bu mesajları görücek üstüne bir de konu kilitlenecek hevesi kursağında kalacak. Yapmayın lütfen.

Konu dışı olması önemli değil, sitede binlerce kullanıcı var, her gün biri çıkıp beni seviyor musunuz, ben nasılım, beni nasıl bilirsiniz gibi konular açarsanız konu kirliliği olur, ister konu dışı olsun hiç fark etmez, siteyi kendiniz için sevme, sevdirtme gibi anlayışlarla hareket etmeyin. Sizi seven yine sever, illa konu açmaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı