Beni takmıyor

Takma kafana. Yazma ama takiptende çıkmamazlık yapma mesela. Bakalım senin eksikliğini hissedecek mi? Eğer hissederse bir şekilde sana ulaşmaya çalışır durup dururken storylere falan cevap yazar. Ama hissetmez ise zaten senin hiç olmamıştır dostum. Yorma kafanı boşuna güven bana. :)

Hocam bilmiyorum cidden ne yapacağımı, kafayı yıyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seni umursamayan insanın arkasından gitme. Sevgi karşılıklı güzel. O her şeyim dediğinden bende de vardı bir tane. Şimdi uzun uzun ne dediğini anlatmayacağım ama çok umutlandırdı beni, söylediklerini söylesem bu kız seninle evlenir dersiniz. Ben de buna güvenerek açıldım, cevap bile vermedi. Geçen gün tekrar yazdı eskisi gibi olalım diye, "Peki." dedim. 2 gün falan konuştuk sonra yazmamaya devam etti. Bu tarz kişiler üzerlerinde ilgi olmasını seviyor, yapmayın etmeyin. Size de yazık.

Hocam bilimyorum cidden ne yapacağımı kafayı yıyeceğim.

Ben de yaşadım. Hatta en başta benimle normalde konuşmayan kız bir anda bana bir samimiyetle yaklaşmıştı. Ondan sonra ergenliğin verdiği özgüven ile gittim kıza açıldım. 20 bin feette uçarken bir anda çakıldım. Ondan sonra ne beni taktı ne de farklı bir şekilde benim ile konuştu. Ondan sonra ben de kendime bundan sonra kimseye içimde duygularımı büyütmeyeceğim diye söz verdim. Asıl konuya gelelim unuttum mu? Tabii ki de unuttum bunlar gelip geçici şeyler yorma kafanı bunlara dostum.

Seni umursamayan insanın arkasından gitme. Sevgi karşılıklı güzel. O her şeyim dediğinden bende de vardı bir tane. Şimdi uzun uzun ne dediğini anlatmayacağım ama çok umutlandırdı beni, söylediklerini söylesem bu kız seninle evlenir dersiniz. Ben de buna güvenerek açıldım, cevap bile vermedi. Geçen gün tekrar yazdı eskisi gibi olalım diye, "peki." Dedim. 2 gün falan konuştuk sonra yazmamaya devam etti. Bu tarz kişiler üzerlerinde ilgi olmasını seviyor, yapmayın etmeyin. Size de yazık.

Olmuyor işte, kendimi geriye atamıyorum, engel olamıyorum mutlu olması için uğraşıyorum. O gün oyun oynuyordu, oynadıgın kım dıye sordum 'neden karısıyorsun, ne oldu oynadım dıye vs. vs.' 4-5 gün trip attı bana, gece kapısına gıttım. Soyle etrafı papatya sarılı bir kutu yaptım, ıcıne de en sevdığı cıkolataları koydum. Caldım kapısını, verdım ve aldı. Biraz seri cevap yazdı (5 dk tek) sonra yıne aynı hesabını yapmaya başladı.

O kızdan sana hayır gelmez ben soyleyim bak boşuna peşinden koşma. Zaten güzel ülkemizin kendini güzel sanan kızları yeterince egolu. Üstüne sende onun bir taraflarını daha da kaldırma. Daha hayatında çok insan çıkacak karşına o yüzden bırak gitsin kendini üzmeye değmez.

Hocam kusura bakmayın ama artık yaptığınız sevgiden daha çok sarkıntılığa dönmüş. Bence daha fazla zorlamanın bir anlamı yok.

Geri
Yukarı