İnsanlar beni takmıyor

Tarık45

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 16 yaşındayım bulunduğum ortamda kimse beni takmıyor evde ailem bile beni takmıyor mesela aileme bir şey anlatınca veya bir şey sorunca hemen sıkılıyormuş gibi yapıyorlar of diyorlar. Çok konuşkan biri de değilim okulda bile kimse beni takmıyor. Mesela bugün okulda sınıfa ödevleri sordum kimse beni takmadı cevap vermedi. Mesela Wp'den sınıf grubuna bir şey yazsam sorsam kimse bana cevap vermiyor. Sürekli böyle yapıyorlar üzülüyorum bu durumuma dışlanıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikkati sürekli kendine çek.
9CE3800C-1EB3-42D9-98DA-8A844E71654C.jpeg

Dikkati sürekli kendine çek.

Nasıl dikkat çekebilirim.
Sen onların her dediğine koşuyorsan orada bir sorun var. Eğer durum öyleyse onlara yaşattıklarını tattır sende onlarla ilgilenme. Durum öyle değilse en azından samimi olduğun insanlara bu yazdıklarını dile getir.

Evet onların her dediğine koşuyorum çok fazla iyi niyetliyim ben kimseyi takmasam vicdan azabı çekerim o kadar safım yani.
Bunun için pek bir şey yapamazsın kendince eğlenmeyi öğren spor yap veya sana keyif verecek bir şey bul daha aktif olmaya çalış elbet bir yerden sonra seni takmaya başlayacaklar.

Hangi spor türü daha iyidir sizce ben basketbol düşünüyorum.

Hocam sizin açtığınız konulardan anladığım kadarı ile kendinizi sevilmeyen biri olarak hissediyorsunuz fakat sorun sizde değil belki kafana denk doğru arkadaşlar ile konuşmuyorsun üzme kendini.

Evet onların her dediğine koşuyorum çok fazla iyi niyetliyim ben kimseyi takmasam vicdan azabı çekerim o kadar safım yani.

O zaman kimsenin peşinde koşma, seni kullanmalarına izin verme, senin dikkat çekmene gerek yok çünkü senin onlara değil onların sana ihtiyacı var senin anlattıklarına göre.

Hocam sizin açtığınız konulardan anladığım kadarı ile kendinizi sevilmeyen biri olarak hissediyorsunuz fakat sorun sizde değil belki kafana denk doğru arkadaşlar ile konuşmuyorsun üzme kendini.

Evet kendimi devil me yen biri olarak hissediyorum gerçekten ailem bile beni takmıyor ne kadar üzücü bir durum değil mi sizde olsaydınız üzülmez miydiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı