Benimle alay eden kız ve öğretmen

569801

Hectopat
Makaleler
4
Daha önce beni bilerek duymazdan gelen ve resmen "öğretmenlik" görevini yapmayan biri hakkında söz etmiş miydim hatırlamıyorum fakat o kişi ve bir tane şarkı işleriyle ilgilenen kız, ben o beni duymazdan gelen hocaya şan eğitimi almaktan söz ederken birbirlerine bakıp resmen alaycı bir şekilde güldüler. O sırada sınıfta sadece üçümüz vardık ve kapıdan çıkıyorduk, resmen birebir şahit oldum yani. Çok takıyorum arkadaşlar böyle şeyleri, bıktım artık küçümsenmekten. O hocayla işim de şu, şan öğretmenini o bana ayarlayacak. Ayrıca o gün şarkı söylediğim herkes ben kendimin hiç söyleyemediğini sanırken çok güzel bir tonun var vs dediler.

Son düzenleme:
Bence içinden geçeni hocanın suratına söyle nasıl olsa sana bir şey kayıp ettirmez ceza alsan ne olabilir ki yani.
Söyledim zaten, siz o kızla birlikte benimle alay mı ediyorsunuz Allah aşkına diye kısaca söyledim. Hayır ben böyle bir şeye izin vermem dedi ama şüphe duymamak elde değil çünkü kendisi daha önce beni resmen bilerek duymazdan geldi, veli falan geldi yani öyle düşün.Hayır yani dersteki sorularımı cevaplamak zorunda, dersle ilgiliyse. Değilse bile duymazdan gelemez.

Her içinden geçeni söylerse ohooo. Sözlüler Full 20 olur. Sabredin tek yol bu.
Biz böyle sabredin sabredin yaptıkça hiç bir zaman avrupaya yetişemeyeceğiz. Şikayet üzerine şikayet edeceksin kardeşim. Her yere şikayet edeceksin.

Biz böyle sabredin sabredin yaptıkça hiç bir zaman avrupaya yetişemeyeceğiz. Şikayet üzerine şikayet edeceksin kardeşim. Her yere şikayet edeceksin.
Sabır taşına döndüm hocam, hayatım böyle tiplerle geçti.

Konunun avrupa ile ne alakası var kardeşim. Ben akıllıca davranma konusunda tavsiye verdim. Bizzat kendim denedim böyle tipleri şikayet etmeyi. Hiçbir işe yaramıyor. Tek yapılacak şey sabretmektir. Yumruk at diyenler bile var.

Konunun Avrupa ile ne alakası var kardeşim. Ben akıllıca davranma konusunda tavsiye verdim. Bizzat kendim denedim böyle tipleri şikayet etmeyi. Hiçbir işe yaramıyor. Tek yapılacak şey sabretmektir. Yumruk at diyenler bile var.

Gerekirse toplanıp yürüyüş falan yapacaksınız. Böyle sabredersek bunlar hiçbir zaman düzelmez.

Geri
Yukarı