Berber çırağı günlük ne alır?

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Yaklaşık 12 seneden beri aynı mahallede oturuyorum ve doğal olarak aynı berbere gidiyorum.
Yazın 2 ay çalışıp PS4 veya PS5 alacağım. PS5 alırsam üstünü ailem tamamlayacak.
Günlük ne alırım? Çay isterlerse kahve direkt yan dükkân😁

Saç sakal tıraş yapabilirsen aylık asgari vermek zorundalar. Ama bilmiyorsan sadece getir götür işleri çay filan o zaman işler değişir onu konuşmalısın 🙂

Hocam cidden çok ama çok zor 2 ay gibi kısa bir süre çalışıp cihaz almanız, ki üstünü tamamlamak için de kısman çok fazla paraya ihtiyacınız olacaktır.

Hocam cidden çok ama çok zor 2 ay gibi kısa bir süre çalışıp cihaz almanız, ki üstünü tamamlamak için de kısman çok fazla paraya ihtiyacınız olacaktır.

Hocam günlük bahşişlerle birlikte 50TL alsam yeter en azından 2 ayda PS4 Slim alabilirim ailem para eksik olursa tamamlar

Hocam günlük bahşişlerle birlikte 50TL alsam yeter en azından 2 ayda PS4 Slim alabilirim ailem para eksik olursa tamamlar
Dostum o kazandığını illaki harcamak isteyeceksin yoksa boşa çalışıyorum gibi hissediyorsun iyi sabırlar diyorum yaşın 18 üstü ise o günlük ile yatırım yap sürekli.

Geri
Yukarı