Berber çırağı günlük ne alır?

Dostum sen neren ile dinliyorsun diyorum ki normal çalışma saatı sabah 9 akşam 10 ramzanlarda sabah 9 10 gece 3 4E kadar açık oluyor çünkü diğer gün bayram oluyor ya temiz girmek istiyorlar.

Dostum şu an girme ramazana az kaldı 5 6 gün mü ne kaldı istersen gir ama illaki pişman olursun.

Zaten şu an girmem giremem ayağı çatlattım😁

Günlük 30 TL alsam en kötü. Bahşişler toplam 40 TL günde toplam 70 TL olsa ayda 2.100 2 ayda 4.200 alırım PS4 Slim veya Pro alıp rahatıma bakarım evde zaten Series S var ben özel oyun sevdiğim için PS istiyorum

Günlük 30 TL alsam en kötü. Bahşişler toplam 40 TL günde toplam 70 TL olsa ayda 2.100 2 ayda 4.200 alırım PS4 Slim veya Pro alıp rahatıma bakarım evde zaten Series S var ben özel oyun sevdiğim için PS istiyorum
Kanka yalnız çok az bu devir de şuan ki devir de o parayla bir şey yapılmaz daha fazla al 100-120 falan.

Kanka yalnız çok az bu devir de şu anki devir de o parayla bir şey yapılmaz daha fazla al 100-120 falan.

Yaz gelsin çalışmaya başlayacağım zaman konuşurum onlarla ona göre giderim
Zaten saç sakal kesmeyeceğim sadece yerleri süpürüp çay getireceğim o yüzden pek fazla vermezler

Geri
Yukarı