Berber çırağı olmak

Mustafa Güney

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi bizim burada bir berber var fazla işlek değil. Adam dükkanı öğlen 2 gibi falan açıyor yanına çırak olarak girmek istiyorum mesleki eğitim merkezinin belli şartları var mı acaba? Şu kadar saat çalışmak falan gibi. Asıl amacım meslek öğrenmek bana maaş verme diyeceğim yoksa çırak olarak almaz herhalde. Sizce yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bizim burada bir berber var fazla işlek değil. Adam dükkanı öğlen 2 gibi falan açıyor yanına çırak olarak girmek istiyorum mesleki eğitim merkezinin belli şartları var mı acaba? Şu kadar saat çalışmak falan gibi. Asıl amacım meslek öğrenmek bana maaş verme diyeceğim yoksa çırak olarak almaz herhalde. Sizce yapmalı mıyım?
Bence işlek değilse daha iyi pek birşey yapmazsın zaten çıraklık eğitime gidersin 2000 tl aylık verilir sana.

Önermem. Daha işlek biryere gir. Ve maaş verme falan işleri hikaye bir süreden sonra dayanamayacaksın. Düzgün bir yere girip amacın müşteriyi kendine çekip bahşiş toplamak ve işi öğrenmek olsun.

Ben yaz tatilinde çalıştım çok kötü birşey haftalık 100 tl veriyordu hala yorgunluğu üzerimde yaz tatilinde çalıştığım yorgunluk.

Sırf çalışmaktan yorulduğunu ve oturmak istediğini söyleyip dayak yiyeni biliyorum. Oturmak için lavaboya gidiyordu çocuk. En son tercihin o olması dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı