Berberlik okumak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan woja
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 332
benim konu hakkında ne diyorsun hocam
Ben mantıklı olduğunu düşünüyorum. Derslerle aranız iyi değilse, bu şekilde devam etmeyi istemiyorsanız neden olmasın. Artık okumak da çok zor, iyi puan bile yetmiyor bazen, çok iyi yapmak gerekiyor.

Sana şey sorayım sıfır Samsung A34 almakmı yoksa ikinci el iPhone SE 2020 almakmı

Kurallar gereği yeni konu açman gerekiyor diye biliyorum. Telefondaki öncelikli kullanımlarını söylersen yardımcı olabilirim.

8 ay sonra Türkiye'ye döndüm gitmeden önce 180TL'ye olmuştum bugün 15 dakika süren bir tıraşa 350TL aldılar şok oldum gerçekten. 150bin İzmir için imkansız değil bence ama başlangıçta o kadar büyük paraların beklentisine girmemesi lazım. Bu tarz sektörlerde işini iyi ve dürüst yapan her zaman kazanır.

Bu işleri yapabilmen içinde fizik ve matematik istiyor. Ve geometri. Öyle olayım edeyim biraz zor.
fizik isteyebilir ama bu sağlam bir güç istemiyor, matematik ve geometri kısmı var mı var, ama emin ol düşündüğün gibi değil kaporta kısmına bakabilirsin, elinin hassas olduğunu düşünüyorsan boya ve göçük doğrultma çok iyi bir seçenek

Kurallar gereği yeni konu açman gerekiyor diye biliyorum. Telefondaki öncelikli kullanımlarını söylersen yardımcı olabilirim.

8 ay sonra Türkiye'ye döndüm gitmeden önce 180TL'ye olmuştum bugün 15 dakika süren bir tıraşa 350TL aldılar şok oldum gerçekten. 150bin İzmir için imkansız değil bence ama başlangıçta o kadar büyük paraların beklentisine girmemesi lazım. Bu tarz sektörlerde işini iyi ve dürüst yapan her zaman kazanır.
ben hayatımı kurtarmak istiyorum piyasaya girip 1 haftada 150k yapamam tabikide yavaş yavaş emek verdikçe olur

oyun oynamam sadece internette takılıcam iphone denemek istediğim için sordum

Ben hayatımı kurtarmak istiyorum piyasaya girip 1 haftada 150k yapamam tabii ki de yavaş yavaş emek verdikçe olur

Oyun oynamam sadece internette takılıcam iPhone denemek istediğim için sordum

Senin şartlarında bana göre en mantıklısı meslek okuluna giderek berber olmak. Yurt dışında bilgisayar mühendisliği okuyorum ancak her an gemileri yakıp asker de olabilirim şartlar iyi değil. Zanaat bilmek daha önemli şu herkese okumayı direttikleri dönemde.

A34 AMOLED ekrana sahip yani ekran kalitesi SE2020'den daha iyi. Bir iPhone kullanıcısı olarak bu ikili arasında A34 önermekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı