Beşiktaş tribünlerinde "Hükümet istifa" sloganı atanların gözaltına alınması

Aynen öyle dünyanın fantezi kurgularının hemen hepsini yaşıyoruz.
The Last of Us'ya da TWD falan da görecek miyiz acaba?

Bu seçimleri Allah esirgesin cümleyi tamamlamak bile iatemiyorum malum olay olursa yanında promosyon olarak 2 dizi senaryosu daha uyarlanır Allah bu milleti AKP'nin şerrinden korusun.

Futbolda değil bu arada. Halkın kamuoyuna kendini gösterebildiği tribünlerde tepki gösteriliyor.

Oysa futbola siyaseti sokanlar iktidarın bizzat kendisi. Tüm kulüp yönetimlerini kendilerine bağladılar. Direkt yandaş kulüpler kurulup veya var olanlara çöküp dünya kadar siyasi hamleler yaptılar, yapmaya devam ediyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sokaklar, meydanlar yeri değil. Stadyumlar yeri değil. Neresi yeri güzel kardeşim? Siz mağarada mı yaşıyorsunuz? Bu ülkede bebekken girdiğin kundaktan tut aklına gelebilecek ve ihtiyacın olduğu her kalem ürünün vergisini veriyorsun. Ardından bir devlet kurumu insanlar orada soğukla mücadele ederken ticaret yapıp depolarındaki çadırı AHBAP’a satıyorlar. Sinirlenmeyen at gözlüklüdür. Bu ülkede içtiğin su aldığın nefes bile politik. Yeri ve zamanı yok bu işin.

Kardeşim gürültüden rahatsız olacak adamın stadyumda ne işi var? Operaya gitsin. Gerçekten çok sığ ve tek düze düşünüyorsunuz. BİM kıymasından beynimiz gitmiş toplumca.

Tekrar yazıyorum, burası bir teknoloji forumu, teknoloji hariç herhangi bir konu konuşulmaması gerekiyor. Benim de şahsi eleştirilerim, görüşüm var ama her şeyin yeri ve zamanı var. Sen gidip maçın içine edemezsin, magandalık yapamazsın, bu doğru değil. Bu işin yeri sandık, ülkedeki 18 yaşından büyük herkes oy kullanıyor ve bunun sonucuna göre seçimi birileri kazanıyor, bilmem anlatabiliyor muyum? Diğer eylemler etkisiz eleman, bak kim konuşuyor şu anda maç konusunu? Unutuldu gitti sayılır, bir ay sonra kimse hatırlamaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu forumlarda 3-5 teknoloji konusu görürüz, birilerine yardım ederiz veya yardım alırız diye giriyoruz ama konu dışı kısmında milletin çenesi düşmüş durumda, her türlü alakasız konuyla karşılaşabiliyoruz. Bakın Ekşi Şözlük falan var oralarda açın ve tartışın bu tür başlıkları, giremiyorum diyen VPN kullansın. VPN kullanmayı bilmeyen hiç konuşmasın zaten.

Tekrar yazıyorum, burası bir teknoloji forumu, teknoloji hariç herhangi bir konu konuşulmaması gerekiyor. Benim de şahsi eleştirilerim, görüşüm var ama her şeyin yeri ve zamanı var. Sen gidip maçın içine edemezsin, magandalık yapamazsın, bu doğru değil. Bu işin yeri sandık, ülkedeki 18 yaşından büyük herkes oy kullanıyor ve bunun sonucuna göre seçimi birileri kazanıyor, bilmem anlatabiliyor muyum? Diğer eylemler etkisiz eleman, bak kim konuşuyor şu anda maç konusunu? Unutuldu gitti sayılır, bir ay sonra kimse hatırlamaz.

Şu forumlarda 3-5 teknoloji konusu görürüz, birilerine yardım ederiz veya yardım alırız diye giriyoruz ama konu dışı kısmında milletin çenesi düşmüş durumda, her türlü alakasız konuyla karşılaşabiliyoruz. Bakın Ekşi Şözlük falan var oralarda açın ve tartışın bu tür başlıkları, giremiyorum diyen VPN kullansın. VPN kullanmayı bilmeyen hiç konuşmasın zaten.
Ne stadlarda ne sokakta tepkiler bitmez. Unutulup gitmez.
Bu haftaki Beşiktaş - Ankaragücü maçına da yandaşlar ve polis dolar. Onlar da kendi propagandasını yapar.
Ama aralarına giren muhalif taraftar grupları da tepkilerini dile getirir. Ne taraf iyi çalışırsa tribüne hakim olur.

Hiçbir şeye benzemez halkını satanların korkusu.
Korkularına ve çıkarlarına teslim olan iktidar ve kulüp yönetimleri ne kadar engellemeye çalışsa da kararlı bir iradeyi hiçbir güç durduramaz.

Geri
Yukarı