Kazakistan'da akaryakıt zamları sonrasında hükümet istifa etti

Rusya iyi sıkıştırdı Kırgızistan'ı. Düşmanına bak, olayı anla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz de onlar gibi sokağa dökülürsek darısı başımıza gelir.

Rusya Kazakistan'a girdi girecek. Ruslar'ın şart koştuğu bazı maddeler dönüyor Twitter'da, bilmiyorum doğru mu.

Olayları değerlendirirken doğru değerlendirmek gerek. Türkiye, Kazakistan değil. Ama olası bir karışıklıkta sonu beter olur.

Olayları değerlendirirken doğru değerlendirmek gerek. Türkiye, Kazakistan değil. Ama olası bir karışıklıkta sonu beter olur.
Eninde sonunda olacak olan şey bu. İstanbul seçiminde hile yapıp da "bana ne bana ne bırakmicam işte bana ne" diye seçim tekrarlatanlar koca ülkeyi bırakır mı? Bugün olur, seneye olur, eninde sonunda yine halkın yumruğu vurması gerekir. Devletin pek çok kademesi doğrudan bunların adamlarından oluşuyor. Surilere, Afganlara el altından sürekli vatandaşlık verildiğini söyleyenler var, doğru mu bilmesem de şayet öyleyse şaşırmam. Silahlı bekçiler zaten kişisel ordusu gibi değil mi adamın? Devlete bu kadar nüfuz etmiş bir adamın, altında bu kadar pislik saklayan bir adamın bile isteye seçimle gideceğini hiç sanmıyorum ben.

Bizde zamlara itiraz edersen fetöcüsün. Millete zarar devlete yarar sağlayan her hangi bir şeye itiraz edersen teröristsin. Kazaklar kadar olamayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı