Beslenme programı önerisi

Ahmet023

Decapat
Merhabalar. Yaklaşık bir haftadır spor yapıyorum. Genel olarak günlük beslenme rutinim spordan sonra sabah 2 veya 3 haşlanmış yumurta ve süt bazen elma, öğle vakti haşlanmış tavuk ve akşamları ise çoban salata yiyorum. Bu rutinin sporumu yaparken herhangi bir zarari var mıdır veya böyle beslenmenin benim için bir zararı bulunur mu? Belirtmeyi unutmuşum benim amacım vücudumdaki yağ oranını azaltıp kas kütlesi kazandırmak.

En iyi cevabı diyetiysen verecektir. Programlar kişiye göre analiz edilir. Bazal metabolizmanı bilmediğimiz için şunu şu kadar yemelisin diyemeyiz. Diyetisyene gitme imkanın yoksa aklına yatan sağlıklı besinleri tüketebilirsin.

En iyi cevabı diyetiysen verecektir. Programlar kişiye göre analiz edilir. Bazal metabolizmanı bilmediğimiz için şunu şu kadar yemelisin diyemeyiz. Diyetisyene gitme imkanın yoksa aklına yatan sağlıklı besinleri tüketebilirsin.

Bu işlerle uğraşabilecek biri değilim ailemden dolayı fakat ortalama bir insana göre düşünecek olursak nasıl bir cevap verebilirsiniz teşekkürler.

Bu işlerle uğraşabilecek biri değilim ailemden dolayı fakat ortalama bir insana göre düşünecek olursak nasıl bir cevap verebilirsiniz teşekkürler.
Dediğim gibi sen araştırmanı yap, sağlıklı olarak nitelendirilen yiyecekleri tüket. Kahvaltında yumurtanı eksik etme. Sağlıklı karbonhidratlar, yağlar ve proteinler tüketmeye çalış. Salata yemeyi eksik etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı