Beslenme programı tavsiyesi

Altan87

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben fitness başladım da bu beslenme programı bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi ya rica etsem?
Boy: 171.
Kilo: 52.
Full body diye planlıyorum cevap için şimdiden teşekkür ederim herkese.

Arkadaşlar ben fitness başladım da bu beslenme programı bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi ya rica etsem?
Boy: 171.
Kilo: 52.
Full body diye planlıyorum cevap için şimdiden teşekkür ederim herkese.
Daha az sağlıkla çok büyümek mi istiyorsun yoksa sağlıklı şekilde ortalama büyümek mi?

Çok büyümek desem.
O zaman Dirty bulk'a başla. Yeterince yaptıktan sonra definasyonla artık estetiklik te kasabilirsin. Fakat tamamen Dirty bulk'ta kalmanı önermem. Çünkü işin içinde sağlık'ta var.
Dirty bulk: Genellikle daha çok yağlı besinleri tükettiğin bir beslenme türü. (Örnek olarak, Mc Donald's Burger King, Popeyes gibi restoranlardaki yemek ve besinler.)
Definasyon ve Clean bulk ise Temiz gıdalar tükettiğin ve çok az şeker tüketimi içeren hatta neredeyse hiç içermeyen beslenme türüdür. (Burada özet geçtim. Daha detaylı bir şekilde anlatılması gerekirse yazarım.)

O zaman dirty Bulk'a başla. Yeterince yaptıktan sonra definasyonla artık estetiklik te kasabilirsin. Fakat tamamen dirty Bulk'ta kalmanı önermem. Çünkü işin içinde sağlık'ta var.
Dirty bulk: Genellikle daha çok yağlı besinleri tükettiğin bir beslenme türü. (örnek olarak, MC donald's Burger King, popeyes gibi restoranlardaki yemek ve besinler.)
Definasyon ve clean bulk ise temiz gıdalar tükettiğin ve çok az şeker tüketimi içeren hatta neredeyse hiç içermeyen beslenme türüdür. (burada özet geçtim. Daha detaylı bir şekilde anlatılması gerekirse yazarım.)

Kanka baktım iki dediğin konulara da clean bulk daha iyi gözüküyor görüntü olarak, eğer sana zahmet olmazsa bu clean bulk hakkında nasıl bir beslenme programı yapmalıyım rica etsem söyler misin bu arada cevaplar için teşekkür ederim.

Kanka baktım iki dediğin konulara da clean bulk daha iyi gözüküyor görüntü olarak, eğer sana zahmet olmazsa bu clean bulk hakkında nasıl bir beslenme programı yapmalıyım rica etsem söyler misin bu arada cevaplar için teşekkür ederim.
Beslenme programı derken kahvaltı-öğle yemeği-akşam yemeği olarak örnek bir yemek istiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı