Beyaz fare önerisi

arcturussa

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar siyah farelerden biktim ve yeni beyaz bir fare almak istiyorum. Normalde hiç sormadan G305 alacaktım fakat kronik olarak cift tiklama sorunu olabiliyormus.

Bunu kullanıyorum. Oldukça küçük. Ucuz diye almıştım o zamanlar 120 liraydı. Yedek fare olarak almıştım ama ana farem bozulunca kullanmaya başladım. Şu an bir sorunu yok ama aşırı kaliteli bir şey bekleme.
Oyun için uygun olduğunu düşünmüyorum.
Kablolu istenirse https://www.hepsiburada.com/razer-deathadder-essential-gaming-mouse-beyaz-pm-HBC000001IQ68
Vertux Sensei Beyaz Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Bunu şimdi gördüm ne kadar iyi bilmiyorum.)
Kablosuz istenirse Wgear

CS 1.6 ve CS:GO'da işimi gördüğü için oyuncu farelerine yanaşmıyorum açıkçası. Oyunları da bununla oynuyorum, işimi görüyor. Ucuza heves almalık bir fare bence.
Ben de dediğiniz fareyi CS 1.6 için kullanmıştım bir ara. Flick diye tabir edilen ani mouse çevirmelerinde mouse ya tepkisiz kalıyor ya da saçmalıyordu. Onun için oyunda çok iyi olmadığını düşünüyorum.

Ben de dediğiniz fareyi CS 1.6 için kullanmıştım bir ara. Flick diye tabir edilen ani mouse çevirmelerinde mouse ya tepkisiz kalıyor ya da saçmalıyordu. Onun için oyunda çok iyi olmadığını düşünüyorum.
Bende böyle bir durum yok. Fare büyük şans işi. Bundan önce kullandığım oldukça kaliteli ve buna göre daha pahalı sayılabilecek bir fareydi. İlk fare 6 ay içinde bozuldu. Garantiyle yenisini gönderdiler. Yine 6 ay içinde bozuldu. Tekrar gönderdiler. Bu sefer direkt bozuk geldi. Sonra da "Bir daha gönderemeyiz." dediler. Onlar da haklı ben de haklıyım. Artık ucuz fare alıyorum. Bozulursa bozulsun mantığıyla. Ucuz oyuncu farelerine de pek yanaşmıyorum.

Arkadaşlar siyah farelerden biktim ve yeni beyaz bir fare almak istiyorum. Normalde hiç sormadan G305 alacaktım fakat kronik olarak cift tiklama sorunu olabiliyormus.
Bütçeniz nedir ?

G305 de sıkıntı olursa genelde Logitech direkt olarak sıfırı ile değiştiriyor almamak için bir engel değil.

Benim bildiğim kadarı ile de kronik bir sıkıntısı yok farenin.

Geri
Yukarı