Beyaz Kurt hakkında ne düşünüyorsunuz?

Erlik'in bu mevzu ile alakalı çok sevdiğim bir açıklaması var.

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Ben pek iyi değilim. Şu geçen görüntüyü gördünüz sosyal medyadan. Şimdi burada yapılmış olan şey yanlıştır çünkü bakın Vikipedi'de yanlış olduğu yazıyor. Bu negatif olan bir şeydir. Evet, annesinin kafasını kesmiş. Bu olmaması gereken bir şey. Fakat maalesef ki uyuşturucu içtikten sonra böyle şeyler olabiliyor. Bir sonraki videoda görüşmek üzere.

Son zamanlar da çok fazla siyasete giriyor. Bazı konular da bu Siyaset'te dahil insanları bilgilendirmesi güzel fakat arada sırada attığı videolar da biraz çekememezlik falan da seziyorum. Bir de bazen yayın falan açıyor yanına 3-5 tane çocuk alıyor adını falan bilmiyorum ama çok boş bir çocuk sürekli konuşuyor her şeyi bilmiş bilmiş cevaplıyor falan. Yaşları da küçük zaten pek izlemiyorum yayın açtığı zaman. Yanında ki arkadaşlarından kurtulması lazım.

Tamamen primden oluşan bir kanal kendini iyi insanları kötü göstererek kitle kazanmaya çalışan bir şahıs, tabii illaki bazı haklı videoları vardır ama %90'ı gereksiz, saçma, prim amaçlı videolar, bir videosundan örnek vereyim muhabirin deprem altındaki ile gülmesi ile alakalı kadın enkaz altında birini canlı bulabildiği için seviniyor güldüğüde yok yani akli dengesi yerinde olan bunu anlayabilir ama videoda enkaz altındakine güldü diye söylediği için insanlar bir şeyin farkında değil linçlemişler diğer videolarında da işi gücü prim.

Tamamen primden oluşan bir kanal kendini iyi insanları kötü göstererek kitle kazanmaya çalışan bir şahıs, tabii illaki bazı haklı videoları vardır ama %90'ı gereksiz, saçma, prim amaçlı videolar, bir videosundan örnek vereyim muhabirin deprem altındaki ile gülmesi ile alakalı kadın enkaz altında birini canlı bulabildiği için seviniyor güldüğüde yok yani akli dengesi yerinde olan bunu anlayabilir ama videoda enkaz altındakine güldü diye söylediği için insanlar bir şeyin farkında değil linçlemişler diğer videolarında da işi gücü prim.
parantez olarak ta hükümet hakkında yaptığı videoları sadece mantıklı görüyorum biraz.

Ben kendisini seviyorum. Deprem zamanında vs. Epey uğraşmıştı. Diğer eleştiri kanallarına nazaran daha tutarlı ve net birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı