Beyni yormayacak ve uyanık tutacak film önerisi

A.Aoi

Decapat
Daha fazla  
2 saatlik uyku ile duruyorum ve uyku düzenimi düzeltmek için en azından akşam 8-9'a kadar uyumamam lazım. Bu sürede beni uyanık tutacak, ağır durum veya yavaş ilerlemeyen bir film izlemek istiyorum. İzleyiciyi kendinde tutan suç, gizem veya hafif aksiyonlu filmler tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Not: Süper kahraman veya 1vs50 atan us marine temalı filmleri önermeye zahmet etmeyin. Beyin gerektirmeyen film derken bu kadarını da kastetmedim.

2 saatlik uyku ile duruyorum ve uyku düzenimi düzeltmek için en azından akşam 8-9'a kadar uyumamam lazım. Bu sürede beni uyanık tutacak, ağır durum veya yavaş ilerlemeyen bir film izlemek istiyorum. İzleyiciyi kendinde tutan suç, gizem veya hafif aksiyonlu filmler tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Not: Süper kahraman veya 1vs50 atan us marine temalı filmleri önermeye zahmet etmeyin. Beyin gerektirmeyen film derken bu kadarını da kastetmedim.

Fury belki beğenirsiniz.

The Punisher izleyebilirsin acayip sarıyor.

Ne yazdığımı hiç okumadın değil mi :D
1664197270344.png

Fury belki beğenirsiniz.

İzledim.

Film değil fakat Breaking Bad olabilir.

Yıllar önce izlemiştim ve çok beğenmedim. Dizi önerisi istemiyorum, sadece bu günlük oyalayacak bir şeye ihtiyacım var. Bu arada better call saul kat be kat daha iyidir.

İzledin mi bilmiyorum ama Wes Anderson'un The Grand Budapest Hotel'ini tavsiye ederim. Sadece uyanık kalman için değil bir insanın izleyeceği en iyi filmlerden kanımca. Top 5'imde benim.

Geri
Yukarı