Beynimde sürekli stres testi oluyor

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Arkadaşlar, bazılarınız ciddiye almayabilir ama kafayı yemek üzereyim. Beynimde sürekli saçma sapan ama zihnimi çok zorlayan olaylar dönüyor. Hani stress testinde bilgisayar en büyük asal sayıyı bulmaya çalışır falan ya. Aynısı ama daha farklısı. Şu sıralar Valorant'ta aim geliştirmeye çok taktım kafayı. Aim Lab denilen oyunu oynuyorum aim geliştirmek için. O oyundaki hedef topu sürekli Valorant'ın haritalarında oradan oraya çarpıyor ve başka noktaya sekiyor. Seke seke ilerliyor. Beynim kendi kendine üretiyor bu görüntüleri. Bunun sonunda başımda garip bir his oluşuyor. Kafamı duvara sürtüyordum o hissin gitmesi için. deli gibi hem de. Annem hemen yarın psikoloğu gideceğimizi söyledi. Ben daha bu yaşımda akıl hastanelerinde yatıp kalkmak istemiyorum. Gerçekten çok kötü hisseyorum kendimi. Bu benden başka birine oldu mu? Olduysa nasıl geçirdi lütfen anlatsın. Şurada 400 bin kişiyiz bir kişi bari görsün yardımcı olsun.
Bu arada lütfen mizah amaçlı mesajlar yazmayın. Durum ciddi.

Son düzenleme:
Kafaya takma bu senin hayatın hiçbir şey takmayacak adı üstünde "Oyun"
Hem psikoloğa gitmek kötü bir şey değildir sana çok yardımı olur bende gitmiştim.

Arkadaş aim çalışıyormuş ikide bir kafaya takıp bunu unutmak için kafasını çakmaktaşı gibi duvara sürtüyor annesi de psikoloğa götürecekmiş ama istemiyor.

Psikoloğa gitmek gayet normal bir durum büyütmeyin. Böyle şeyler yaşamanız da aşırı absürt değil aslında inovatif bir düşünce tarzına sahip olabilirsiniz. Yani gerekli şekilde yönlendirebilirseniz aşırı derece işinize yarayabilir.

Arkadaş aim çalışıyormuş ikide bir kafaya takıp bunu unutmak için kafasını çakmaktaşı gibi duvara sürtüyor annesi de psikoloğa götürecekmiş ama istemiyor.
Psikoloğa gitmekten korkuyorum.
Psikoloğa gitmek gayet normal bir durum büyütmeyin. Böyle şeyler yaşamanız da aşırı absürt değil aslında inovatif bir düşünce tarzına sahip olabilirsiniz. Yani gerekli şekilde yönlendirebilirseniz aşırı derece işinize yarayabilir.

Ancak ya bana akıl sağlığı yerinde değil gibi bir şey derse? Ya bana ihtiyacım olmayan tedaviler uygulamaya çalışırlarsa?

Ancak ya bana akıl sağlığı yerinde değil gibi bir şey derse? Ya bana ihtiyacım olmayan tedaviler uygulamaya çalışırlarsa?

Birincisi korkma bu rahatlamanı sağlar ikincisi her şeyi düzgünce anlatırsan psikoloğa öyle bir durum olmayacaktır.

İhtiyacınız olmazsa bir tedavi uygulanmaz, eğer uygulanırsa ihtiyacınız var demektir. Dert etmeyin bu kadar absürt durumlar değil. İllaki ben kabullenmem bebek gibi ağlarım diyorsanız tabii ayrı mesele.

Geri
Yukarı