Sürekli stres halinde olma ve bunalım

İhanerdemli

Femtopat
15 yaşındayım, ve çok bunaldım her zaman stres halindeyim sebebini de bilmiyorum. Geceleri ne doğru düzgün yatabiliyorum ne de sabahları uyanabiliyorum. Her günümün aynı geçmesi beni gerçekten bunalıma soktu. Derslerime odaklanamıyorum sınavlar da çok kötü geçti notlarım düşük, arkadaş çevrem de yok, çok mutsuzum. Bu bunalımın sebebi nedir nasıl geçer? Tavsiyeleriniz nelerdir.

Ülkedeki birçok kişi aynı halde desem linç yer miyim?

Ülkedeki birçok kişi aynı halde değil, insanlar ilgi görmek için öyle konuşmaya başladı "depresyondaymışım gibi tweet atayım da milyon takipçili Instagram sayfaları beni paylaşsın" kafası var çoğunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşındayım, ve çok bunaldım her zaman stres halindeyim sebebini de bilmiyorum. Geceleri ne doğru düzgün yatabiliyorum ne de sabahları uyanabiliyorum. Her günümün aynı geçmesi beni gerçekten bunalıma soktu. Derslerime odaklanamıyorum sınavlar da çok kötü geçti notlarım düşük, arkadaş çevrem de yok, çok mutsuzum. Bu bunalımın sebebi nedir nasıl geçer? Tavsiyeleriniz nelerdir.

Bende 17 yaşındayım bir sürü ailevi olay yaşadım gönül yaram oldu dostlarım üzdü arkadaşlarım vs aç kaldım şu an da hastayım yoğun stres bunalım ve üzülmekten dolayı vücudum alerji yaptı alerjiye mikrop bulaşmış büyüdü falan mahvoldum. Allah'tan halam beni evine çağırdı da iyileşene kadar onlar da kalacağım evimiz soğuk babam işsiz ondan iyileşemiyorum bile amcam halalarım yardım ediyor Allah'tan dert her zaman olur dostum herkesin derdi olur gelecek kaygın var benim de var onun da var Ahmed'in de var Ayşe'nin de var ama yapacak bir şey yok çabalamak lazım mücadele lazım hayat imtihan 🤷.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı