BF1 ve BF4 aktif oyuncu/server sayısı

Premium olmasının şöyle bir avantajı var. Queue'da giriş önceliği vs değil.
Tüm DLC'lere sahip olduğu için tüm sunuculara rahatlıkla girilebilir.
Örnek: Bazı Operation Locker sunucuları tüm DLC paketlerini aktif ettiği için sadece DLC sahipleri oynayabiliyor.
Peki BF4'ün DLC'leri de BF1 DLC'leri gibi oyuna yeni haritalar ekliyor mu?

Peki BF4'ün DLC'leri de BF1 DLC'leri gibi oyuna yeni haritalar ekliyor mu?
Evet. Hatta toplamda DLC'lerle gelen haritaların toplamı ana(temel) oyunun haritalarından bile fazla. Ancak çoğu harita oynanmıyor. Çoğu sunucuda hala Operation Locker, Lancang Dam, Siege of Shangai, Flood Zone(Saydıklarım temel oyundaki bazı haritalar.) vs oynanıyor.

Benim favorim olan Pearl Market, Drangon's Teeth DLC'si olmadan oynanamıyor.

Merhaba, yakın zamanda bf1 almayı düşünüyorum konunun güncel olması için bugün sorayım dedim doluluk oranı ile herhangi bir bilgi veya screenshot atabilirmisiniz? teşekkür ederim. :)

Boşuna para bayılmayın derim BF 1 & 4 & 5 hepsinde dolu dolu hile var. BF1 ve 4'ün internette bedava hileleri tonla-..

sence alınca pişman olurmuyum?

Kesinlikle olursun. Farklı bir oyuna o parayı vermeni tavsiye ederim. BF1 ve 4'ün bedava hilesini internette bir tıkla bulursun. Ücretli hilelerin fiyatı da aylık 10dolar/euro gibi komik bir fiyatta. BF5'in ücretsiz hilesi var mı bilmiyorum ama onun da ücretli satılan hilesi çok. Kısacası pişman olursun.

Hile haricinde oyuna aylarını yıllarını vermiş işsizler var. Adam alıyor uçağı patır patır patır killeri topluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı