BF1 vs BF5

BF1 VS BF5

• Oy verenlerin toplamı
    229
Daha fazla  
Bende ikisi de mevcut ama BF5 hoşuma gitmedi. Silah çeşitliliği az gibi, mermi hemen bitiyor yoksa ben mi bilmiyorum? Sizce hangisi, artı eksileriyle yazarsanız sevinirim.

Silah çeşitliliği az gibi
Silah çeşitliliği o dönem için gayet tatmin edici bence.

mermi hemen bitiyor yoksa ben mi bilmiyorum?
Mermi bitiyor çünkü takımlaşma önemli. Bir squad yani takımın içerisindeysen, orada herkes tarruz sınıfı alırsa ne olur takımlaşmanın hali? E birisi sağlık, diğeri taarruz bir tane de destek alırsın olur biter.

Battlefield 5'de yapı yapma olayı da çok güzel. Bir bölgeyi piyadelere karşı savunmakta işe yarıyor cidden. Tank fizikleri de güzel. Araçların zırh modifikasyonları var, silaha kadar değişebiliyor. Bu değişen her şey geçmiş tarihte cidden olan şeyler.

405035

405036

Eklenti zırh paketi ve PAK 38 yükseltmesi.

Eğer sistem gereksinimleriniz yetiyorsa kesinlikle Battlefield 5.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Battlefield 5'te Battlefield 1'e göre daha fazla detay mevcut. Gerek oynanışı olsun gerek savaş alanındaymışsınız gibi verdiği hissiyat olsun kesinlikle Battlefield 5.

Eğer sistem gereksinimleriniz yetiyorsa kesinlikle Battlefield 5.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Battlefield 5'te Battlefield 1'e göre daha fazla detay mevcut. Gerek oynanışı olsun gerek savaş alanındaymışsınız gibi verdiği hissiyat olsun kesinlikle Battlefield 5.
Battlefield 5'de boooingg boooiing diye mermi sektirebiliyorsun tankta ama Battlefield 1'de yan zırhı verirsen paat diye hasar yiyorsun :D

Bence Battlefield 1'deki atmosfer, oynanış ve eğlence daha güzel. Battlefield V betasına hem PS4 hem de PC'de katılmıştım, aynı tadı alamadım. Battlefield V'in daha iyi olduğu yönleri ise oyun güncel, WWII araçları-silahları daha iyi ve FireStorm var.

Bence Battlefield 1'deki atmosfer, oynanış ve eğlence daha güzel. Battlefield V betasına hem PS4 hem de PC'de katılmıştım, aynı tadı alamadım. Battlefield V'in daha iyi olduğu yönleri ise oyun güncel, WWII araçları-silahları daha iyi ve FireStorm var.
Ya bunlar kesmez, modern savaş alanı lazım :D

Bak bir Leopard kullanıp, T-90AS falan kullanım etrafta takılmak ne kadar zevkli olur... :D

En iyisi BF4. Ne scout helikopter kullanırdım be🤣🤣.
Dünya sıralamasında ilk 10'a girdim. Bayağı oldu :)

Zamanında severek oynadım fakat şu an hesabımda arkadaşım falan takılıyor. Şimdi bir Battlefield daha bekliyoruz ama bıktım vallahi cebimi yakmaktan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı