Bıkmak

Benim bu kadar depresif olmam sadece şu ana bağlı değil, ben 10 yaşından beri böyleyim.

Herkesin derdi ve sabrı farklıdır, ama zorda olsa pozitif ol.
Bir tekir kedi al yaramaz ve şapşal oluyorlar, yaptığı şapşallığı görünce insanın gülesi geliyor.
Ev her zaman aydınlık olsun, karanlıktan uzak dur.
Sarı, pembe, açık mavi gibi renkli kıyafetler giy, ben civciv set çektim.
Ve izlediğin, dinlediğin şeyler, iç açıcı şeyler olsun.
İnsan gördüğü, yaşadığı şeylere göre psikolojisi şekillenir.
Sen güzel şeyler görürsen güzel hissedersin.

Hocam arkadaşlarınız var mı? Okul arkadaşlarınızdan bahsediyorum. Onlarla vakit geçirmeye çalışın. Ama öyle desem kardeşine bakıyorsun, ev işleri sana kalıyor falan. Dışarıda takıl arkadaşlarında derdim.

Var ama onlarda benim gibi.

Maydem bir kötü çocukluk geçirdiğini düşünüyorsun o zaman iyi çalış istediğin iyi bir meslek kazan ve ilerdeki çocuklarını ve karını mutlu et en azından senin yaşamadığın duyguyu onlara yaşat kim bilir belki de hayattan ileride zevk alacaksın.

Sıkıntı yok o iş bende.

Herkesin derdi ve sabrı farklıdır, ama zorda olsa pozitif ol.
Bir tekir kedi al yaramaz ve şapşal oluyorlar, yaptığı şapşallığı görünce insanın gülesi geliyor.
Ev her zaman aydınlık olsun, karanlıktan uzak dur.
Sarı, pembe, açık mavi gibi renkli kıyafetler giy, ben civciv set çektim.
Ve izlediğin, dinlediğin şeyler, iç açıcı şeyler olsun.
İnsan gördüğü, yaşadığı şeylere göre psikolojisi şekillenir.
Sen güzel şeyler görürsen güzel hissedersin.

Kedi var zaten ama sadece yük oluyor.

Evde gündüz 2 kişiyiz ben ve kardeşim, annem arada bir eve geliyor, babam zaten işte tüm gün. Böylece evdeki işler vs. bana kalıyor. Ailem bana çok baskı yapıyor, mesela geçenlerde stresten kolumda kırmızı kırmızı lekeler çıkmıştı, söz verdiler üzmeyeceğiz diye, çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Ama yakında çıkacağı kesin, ebeveynlerim resmen olaylardan ders almıyorlar, zaten para pul vs. yok bir de üstüne çok haklıymış gibi konuşuyorlar, moralim çok bozuluyor. Her gece ağlamaktan, can sıkıntımın hiç geçmemesinden, kısacası hayattan bıkmış durumdayım.

Her şeyi anladım canım abim ama para pul yok konusunu anlamadım eğer istediğin şeyler olmuyor ise bir yere çırak falan gir az da olsa alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı