Bıktım

Eughy De

Picopat
Makaleler
1
Yer
Everest
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi.
Yaşama zevkim kalmadı artık. Eğlenmek istiyorum olmuyor. Bilgisayar oyunları oynamaya çalıştım sistemim kötü diye eğlenemedim. Her şeyde küçük bir aksilik çıkıyor. Derslerden, sınavlardan, testlerden, canlı derslerden, hep aynı geçen günümden. Yalnızlığımdan. Dostum yok ondan mı bilmem asosyal yaşıyorum sanki. Tek ailemle konuşur onlarla sohbet ediyorum. Bana fikir verin. Teşekkürler...

Benzer durumları yaşıyoruz. Emin ol bunlar başkalarının hataları sonucu olan şeyler ama internet diye bir şey var bizi bilgilerle boğan. Bunu kullanıp gelecekte bu tarz şeyleri yaşamamak için yapabileceğimiz şeyler var. Benim de sistem problemim var ama eski klasik oyunlar da duruyor. Onları oynuyorum ve bana çok şey katıyor. İlla yeni bir şey oynamak istersen Geforce Now'ı kullan. Seni çok iyi anlıyorum ama devir eldekini en iyi kullanıp gelişme devri.

Buradan fikir almak ne kadar mantıklı tartışılır. Fakat dertleşmek için yazmış olabilirsin. Bence bir psikoloğa veya terapiste görün.

Sadece sizlerle sohbet etmek ve dertleşmek istedim. Psikoloğa gitsem ne fayda. 1. sınıfken psikoloğa gitmiştim. Küçüklüğümde başladı her şey.

Hocam yapabiliyorsanız spora başlayabilirsiniz. Sıkılmıyorsanız kitap okuyabilirsiniz. Bazı discord sunucularına girerseniz internetten de olsa 1 2 arkadaş edinebilirsiniz belki. İnsanlarla konuşmayı başaramadığınızdan mı? Yoksa kafa dengi biri bulamadığınızdan mı bilmiyorum. Yani bu dediklerim ne kadar işe yarar kesin bir şey söyleyemem ama bir psikoloğa görünürseniz size daha iyi yardımcı olacaktır.

Hocam yapabiliyorsanız spora başlayabilirsiniz. Sıkılmıyorsanız kitap okuyabilirsiniz. Bazı discord sunucularına girerseniz internetten de olsa 1 2 arkadaş edinebilirsiniz belki. İnsanlarla konuşmayı başaramadığınızdan mı? Yoksa kafa dengi biri bulamadığınızdan mı bilmiyorum. Yani bu dediklerim ne kadar işe yarar kesin bir şey söyleyemem ama bir psikoloğa görünürseniz size daha iyi yardımcı olacaktır.
Evet çok iyi discord sunucuları var her ilgi alanına göre kanallar olacaktır oralarda kafa dengi insanlarla tanışabilirsin.

Yaşama zevkim kalmadı artık. Eğlenmek istiyorum olmuyor. Bilgisayar oyunları oynamaya çalıştım sistemim kötü diye eğlenemedim. Her şeyde küçük bir aksilik çıkıyor. Derslerden, sınavlardan, testlerden, canlı derslerden, hep aynı geçen günümden. Yalnızlığımdan. Dostum yok ondan mı bilmem asosyal yaşıyorum sanki. Tek ailemle konuşur onlarla sohbet ediyorum. Bana fikir verin. Teşekkürler...

Hepimiz aynı durumdayız, geçecek yakında hepsi diyeceğim ama ne kadar ciddiye alırsın bilmiyorum. Şu anki şartlar bunu gerektiriyor. İnternetten kitap satın alabilirsin. Kardeşin varsa onunla ilgilenebilirsin. Ailecek kutu oyunu falan oynayın.

Hocam yapabiliyorsanız spora başlayabilirsiniz. Sıkılmıyorsanız kitap okuyabilirsiniz. Bazı Discord sunucularına girerseniz internetten de olsa 1 2 arkadaş edinebilirsiniz belki. İnsanlarla konuşmayı başaramadığınızdan mı? Yoksa kafa dengi biri bulamadığınızdan mı bilmiyorum. Yani bu dediklerim ne kadar işe yarar kesin bir şey söyleyemem ama bir psikoloğa görünürseniz size daha iyi yardımcı olacaktır.

Spor yapıyorum. Dediklerini deneyeceğim.

Geri
Yukarı