Bile bile yanlışı yapmak

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Bazen arkaya yaslanıp, müzik dinlerken hayatımı sorguluyorum. Çoğu kişi de yapıyor sanırım bunu. Bakıyorum ki benim kesin yapmam gereken bir takım şeyler var. Aynı zamanda kesinliği olmamasıyla beraber başarmayı çok istediğim şeyler var. Ama ben ne kadar konuşsam da yarın aynısını yapmaya devam ediyorum. Aynısı ne biliyorsunuz sanırım. Devam edemiyorum, 8 aydır dersle bir ilgim yok, kalem tuttuğum yok. Kendimi müzik konusunda geliştireyim diyorum hadi onu yapıyorum günde 1-2 saat ama diğerleri daha önemli. Ne kadar şarkıcı, müzikçi olsan da kesin garantili bir meslek değil. Kilo vermeyi istiyorum, zayıf olmayı ve hobi edinmeyi istiyorum. Şehir değil de kasaba tarzı bir yerde yaşadığım için hobi bulmakta zorlanıyorum. Tek hobim denize gitmek olsa gerek. Ama hobiden ve kilodan çok bana yarayacak olan ders. Ben bunu ne kadar düşünsem de yapamıyorum. Bile bile yanlış yapıyorum. Neyi yanlış yapıyorum ? Çok mu sıkılmışım ben bir şeylerden, yoksa farklı bir şey mi? (Seneye LGS'ye gireceğim :))

Ben de öyleyim. Kaç senedir kitap açmadım, sabahtan akşama kadar müzik dinliyorum veya anime izliyorum. Stresimi atmak için kola veya sigara içiyorum. Zor geçiyor günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı