Bilek ağrısı

HD4450

Kilopat
Bugun 1 1.30 saat arası bisiklet sürdüm ve bileklerim çok ağrıyor ve acıyor. Annem bahçede düşmüştü ve bileği çatladı. Benimki de çatlamış mıdır?

Bugun 1 1.30 saat arası bisiklet sürdüm ve bileklerim çok ağrıyor ve acıyor. Annem bahçede düşmüştü ve bileği çatladı. Benimki de çatlamış mıdır?
Darbe olmadan çatlaması zor. Uzun süre hareketsizlikten sonra bu tarz aktivitelerin peşine ağrı, sızı normal.

Eğer ağrınız geçmezse ortopediste gitmelisiniz.
Buradaki kimsenin tıbbi yardım edebileceğini sanmıyorum.
Ağrıyı hafifletmek amacıyla buz koyabilirsiniz.

Kırıktır çatlak olsa duramazsınız hocam
3. sınıfa giderken okulda bir kızın topunu okulun çatısına attığım için kız sol işaret parmağım ve orta parmağımı tam tersine çevirip kırmıştı. Bende bunu evdekilere söylemekten korktuğum için yavaş yavaş çevirip düzeltmiştim 2 gün sonra parmağım morarıp balon gibi şişince babam fark etti hastaneye gidip parmağı tekrar kırıp taktılar. İşin özü kırık olsa duramazsın lafı boş laf.

Bugün 1 1.30 saat arası bisiklet sürdüm ve bileklerim çok ağrıyor ve acıyor. Annem bahçede düşmüştü ve bileği çatladı. Benimki de çatlamış mıdır?

Hayır uzun zaman çıkıp sürmediysen olur ben de bir bacak ağrısı vardı ömrümden ömür gitmişti bileğini zorlama düşmediysen geçer.

Bir de bazen öyle sert düşebilirsin ki düştüğün zaman kolun hastanede uyuşturdukları kadar uyuşur ve hissetmeyebilirsin arkadaşım kolunu kırmış ağlamadan annesinin yanına gitmiş olabiliyor bazen.

3. sınıfa giderken okulda bir kızın topunu okulun çatısına attığım için kız sol işaret parmağım ve orta parmağımı tam tersine çevirip kırmıştı. Bende bunu evdekilere söylemekten korktuğum için yavaş yavaş çevirip düzeltmiştim 2 gün sonra parmağım morarıp balon gibi şişince babam fark etti hastaneye gidip parmağı tekrar kırıp taktılar. İşin özü kırık olsa duramazsın lafı boş laf.
Hocam kız gözünüze de mi parmak attı? Çatlak olsa duramazsınız demiştim.

Geri
Yukarı