Bileklerim ince kalıyor

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
17 yaşında 174 boyundayım. Ama bileklerim çok ince geliyor bana ve rahatsız ediyor. Ne yapabilirim? Fitnessa gidecek yer ve vakit yok o yüzden başka çözüm var mı? Ayrıca akranlarıma göre zayıf kalıyorum, nasıl kilo alabilirim?

Hocam şınav çekeceksiniz ve bol bol yemek yiyeceksiniz başka çaresi yok.

Bileklerinizi kalınlaştıramazsınız ne yazık ki. Ön kol çalışarak bu kırmızı bölgeyi kalınlaştırabilirsiniz.
1684852571542.png

Yemek yiyorum ama halen kilo alamıyorum alsam da etkisi çok az oluyor.
Hocam öyle bir şey yok bende çok zayıftım hatta boy kilo endeksime göre ideal kilomun altındaydım ilk evde spor yaparak 5 kilo kadar kilo aldım ama sürekli yedim koşuya çıktım sonrasında yedim düzenli olarak günde 15x4 olmak üzere şınav çektim sonrasında yine yedim akşam oldu yine yedim öğürene kadar yedim daha sonra vücut alışıyor otomatik olarak acıkıyorsunuz zorlanacaksanız ama faydasını göreceksiniz. Şimdi geri kilo verdim aynı rutinleri uygulayarak tekrardan kilomu alacağım.

Hocam öyle bir şey yok bende çok zayıftım hatta boy kilo endeksime göre ideal kilomun altındaydım ilk evde spor yaparak 5 kilo kadar kilo aldım ama sürekli yedim koşuya çıktım sonrasında yedim düzenli olarak günde 15x4 olmak üzere şınav çektim sonrasında yine yedim akşam oldu yine yedim öğürene kadar yedim daha sonra vücut alışıyor otomatik olarak acıkıyorsunuz zorlanacaksanız ama faydasını göreceksiniz. Şimdi geri kilo verdim aynı rutinleri uygulayarak tekrardan kilomu alacağım.

Evde spor olarak sadece şınav mı çektiniz? Aslında yemekleri düzenli yiyorum ama dediklerinizi uygulamaya çalışacağım.

Evde spor olarak sadece şınav mı çektiniz? Aslında yemekleri düzenli yiyorum ama dediklerinizi uygulamaya çalışacağım.

Evet hocam evde çalıştım şınav+squat ile 5kg alabiliyorsun denendi onandı ama süreç uzun oluyor bende ortalama 2-3 ayda sürdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı