Bileşenin hasarlı olması FPS düşmesine sebep olur mu?

Ekran kartına dokunmuş olmam sorun oluşturur mu peki. Üzerinden uzun zaman geçti sorunsuz kullanıyorum ama aklımı karıştırıyor gene de
Hayır ekran kartına dokunmuş olman herhangi bir sorun teşkil etmez.

Vurmadigin yada düşürmedigin müddetçe bir şey olmaz , online oyunlarda anlık FPS düşmeleri normal dir , int.. baglatisi , kasa içi sıcaklık , Intel vs amd işlemci , sıvı , hava soğutma , anakart , b450 , 550 , x570 , bios , cipset güncellemeleri çoklu faktör .

Kasmıyor sadece anlık olarak düşüyor ve eski haline dönüyor. Mesela 200 den 80 e düşüp geri 200 e yükseliyor
Vurmadigin yada düşürmedigin müddetçe bir şey olmaz , online oyunlarda anlık FPS düşmeleri normal dir , int.. baglatisi , kasa içi sıcaklık , Intel vs amd işlemci , sıvı , hava soğutma , anakart , b450 , 550 , x570 , bios , cipset güncellemeleri çoklu faktör .
Vurma veya düşürme yok onun dışındakileri ekran kartı sürücülerini takip ediyorum güncelliyorum. Önceden yoktu bugün oldu eskiden de yaşamıştım. Ondan dolayı emin olmak istedim
Ekran kartına dokunmanın bir sorun oluşturacağını sanmıyorum. Arkadaşların dediği gibi çift kanal RAM kullanmanı tavsiye ederim. Günümüzde artık 8 GB yetersiz kalabiliyor.
PC toplarken bütçem 8 e yetti. Ben de ilerde alabilirim en başta ekran kartı düzgün olsun diye almadım. Almanın zamanı gelmiş
Tmam teşekkür ederim cevabın içinn
Bu arada çalışırken dokunmuştum kapalıyken değil

Son düzenleme:

Geri
Yukarı