Çözüldü Bilgisayar açıldığında küçük Google siteleri geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aydinharun165

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım açılır açılmaz siyah ve küçük boyutta bir pencere geliyor ve geri gidiyor, ardından Google siteleri açılıyor kumar vb. gibi. Nasıl çözebilirim? Windows Defender ile tarama yaptım ve hiçbir şey çıkmadı.

Çözüm
AdwCleaner ve MalwareBytes ile tarama yapın:

AdwCleaner ve MalwareBytes ile tarama yapın:

Çözüm
Virüs kapmış bilgisayarın. Crack oyun falan mı indiriyorsun veya internetten dizi film vs. mi izliyorsun? Tavsiyem Avast'la'da veya ESET ile de tarama yapman. Geçen yıl bende de oluyordu kendi kendine +18 siteler açılıyordu format attım anca geçti :).

Hocam Avast geçen zararlı program diye kendini kaldırdı o uygulamayı önermeyin :D.

Banada dün oldu format attım düzeldi.
Adw cleaner 2 tehdit buldu yeniden başlattı tekrar taradım yine 2 tehdit buldu format attım.

Bilgisayarım açılır açılmaz siyah ve küçük boyutta bir pencere geliyor ve geri gidiyor, ardından Google siteleri açılıyor kumar vb. gibi. Nasıl çözebilirim? Windows Defender ile tarama yaptım ve hiçbir şey çıkmadı.
Muhtemelen Adware.
Tarayıcınızı kaldırın (direkt silin kalıntılar dahil)
AdvClearner ile taratın.
Sonra bunla taratın.
Daha sonra istediğiniz tarayıcıyı kurduğunuzda da (tavsiyem Firefox) Ublock Origin eklentisini kurun.

Ne kast ettiğinizi daha detaylı açıklar mısınız.
Biz bunu kast ediyoruz.

Geri
Yukarı