Çözüldü Bilgisayar açılınca %100 CPU kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alhnn

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 7400 işlemci 8gb 3200mhz ram samsung 1tb M.2ssd 1050ti gigabyte h110m-s2 anakart
RAM
8gb
Ekran kartı
1050 ti 6gb
Anakart
hm110 s2
İşlemci
i5 7400
Temizleniyor ekranında kaldı. Açılmıyor.

Düzenleme: PC açıldı fakat çok kasıyor. Görev Yöneticisi'nden bakınca da %100 bir şey gözüküyor. Anlamadım.

rfn0hq.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleme yapıyor hocam. Yarım saat kadar bekleyin, düzelmezse "Yeniden Başlat" deyin. Kapat değil yeniden başlat. Düzelmezse tekrar yazın.
Temizleniyor ekranında kaldı. Açılmıyor.

Düzenleme: PC açıldı fakat çok kasıyor. Görev Yöneticisi'nden bakınca da %100 bir şey gözüküyor. Anlamadım.

Eki Görüntüle 1944799

Hocam bende de %99 ve laptop çok ısınıyor arkadaşlar termal macun yenilememi önerdi ama PC'ye olur mu bilmiyorum pek bilgim yok.

Güncelleme yapıyor hocam. Yarım saat kadar bekleyin, düzelmezse "yeniden başlat" deyin. Kapat değil yeniden başlat. Düzelmezse tekrar yazın.

Düzeldi hocam sağ olun.

Defender'ın kullanılıyor gözükmesinin sebebi dosyaları kontrol ediyor anlamına geliyor aslında. Yani işi Windows Gezgini yapıyor ama bir yandan da Defender tarama yapıyor. Defender'ı kapatınca da yine o kullanım oluyor ama kullanım oranları işlemlere dağılıyor. Altta modül yükleyicisini gördüğüm için güncelleme olduğunu düşündüm. Yoksa virüs te olabilirdi ihtimaller arasında yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı