Bilgisayar açılmadan kapanıyor

SAAGA

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim 2013 yilinda aldığımız masaüstü Casper Nirvana bilgisayarımız vardı. Laptop alinca onu 1.5 yıl falan oynamadık şimdi tekrar kurdum fakat bilgisayar açılmadan kapanıyor sonra tekrar açıyor kendini tekrar kapıyor. Ne yapabilirim? Fanları temiz bu arada.

Arkadaşlar yok mu bunun çözümü?

Hocam bütün parçaları sökün. Termal macun değiştirin. Yani sistemi yendieen toplayın. Bu şekilde yerinden oynayan parçalar tekrar oturduğundan düzelir. Bu arada BIOS'a girebiliyor musunuz? Giremiyorsanız şöyle bir senaryo var. Uzun süre çalıştırılmayan bilgisayarların psundaki bir sıvı var o akmış olabilir. Ama öyle olduysa nasıl düzelteceğinizi bilmiyorum. (en kötü PSU değiştirilebilir )

Hocam bütün parçaları sökün. Termal macun değiştirin. Yani sistemi yendieen toplayın. Bu şekilde yerinden oynayan parçalar tekrar oturduğundan düzelir. Bu arada BIOS'a girebiliyor musunuz? Giremiyorsanız şöyle bir senaryo var. Uzun süre çalıştırılmayan bilgisayarların psundaki bir sıvı var o akmış olabilir. Ama öyle olduysa nasıl düzelteceğinizi bilmiyorum. (en kötü PSU değiştirilebilir )

Ever benim de bilgisayarım uzun sure çalışmadı o sıvının ismini biliyor musunuz? BIOS'a giremiyorum ekran gelmeden kapanıyor sonra kendini tekrar açıp kapatıyor bunu böyle tekrarlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı