Bilgisayar açılmıyor görüntü gelmiyor

Ramleri kaç kere çıkar tak yaptım, düzelmedi. İşlemciye de baktım ondada sorun yok

Peki teknik servis nasıl bios yazıcak? Yani bilgisayar açılmıyor şuan ve biosu sıfırlamak için her yolu denedim.
Bios yazılımını cihazı açmadan yapıyolar diye biliyorum, yani cihazın içeriğini açmadan değişik şekilde yazılıyordu sanırım

Tamam yarın göndericeğim ama teknik servis derken nereye göndericegim ? Çünkü bilgisayar 10 yıllık falan. Götürürsem bi bilgisayarcıda yaptıracağım ki o da kazık malesef.
Bu işlemi bilgisayarcılar yapamaz sadece teknik servis yapabilir.Ama ille de bios da sorun var değil ya bilgisayarcıya da bir göstermekte fayda var en kötü sorunu öğrenir dönersin.

Merhaba;
Eğerki gigabyte anakart kullanıyor isen en baştan yapman için metod, kasada power tuşuna basılı iken güç kaynağını fişe tak,dual bios dan geri yükleme yapacak ve bitince default ayarlarla tekrar biosu kaydet diyerek devam edebilirsin. kolay gelsin

Merhaba;
Eğerki gigabyte anakart kullanıyor isen en baştan yapman için metod, kasada power tuşuna basılı iken güç kaynağını fişe tak,dual bios dan geri yükleme yapacak ve bitince default ayarlarla tekrar biosu kaydet diyerek devam edebilirsin. kolay gelsin
Denedim, değişen bir şey olmadı. Anakartım GIGABYTE G31-M

Denedim, değişen bir şey olmadı. Anakartım GIGABYTE G31-M
Bütün hardware olarak hepsini çıkar, bios pili dahi ses olarak aldığın arıza adımları takip ederek , sonuç alabilirsin , anakart üzerinde hoparlör olması gerekli.
Elimde kullanmadığım anakart var istersen sana verebilirim.

Son düzenleme:
Bütün hardware olarak hepsini çıkar, bios pili dahi ses olarak aldığın arıza adımları takip ederek , sonuç alabilirsin , anakart üzerinde hoparlör olması gerekli.
Ekran kartı ve Hdd'yi başka biriyle değiştirdim, yine aynı sonuç oldu. İşlemciye baktım hiçbir sorun göremedim. Ramleri tek tek denedim yerlerini değiştirdim yine sonuç alamadım. Bugün bir bilgisayarcıya goötüreyim en iyisi, artık ne derse buraya yazarım. Anakartta sorun var derse sizden alabilirim anakartı. Yorumunuz için saolun.
Gittim, anakart arızalı dedi. Anakart arızalı ise sizden kullanmadığınız anakartı nasıl alabilirim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı