Bilgisayar açılmıyor ve formatlanmıyor

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayari acamiyorum, onarima giriyor ama onarilamadi diyor. Format atayım diyorum onu da yapamiyorum onda da hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçine cin kaçmış olabilir. Bir hocaya baktır istersen.
Aldığınız hataları ve yaptığınız işlemleri bize tek tek bildirin, bios ayarlarını default hale getirin. Format sürücünüzün düzgün çalıştığından ve bootable olduğundan emin olun. Bu şekilde yardım edemeyiz.

Ne hatası veriyor? F12 ile USB'yi kullanarak Boot edin.
Hocam bilgisyaar açılıyor Asus ekranı geliyor onarıma hazırlanıyor falan diyor ama başarısız oluyor sonra mavi ekrandan rooot menüsüne girebiliyorum bilgisayarı sıfırla dediğimde hata veriyor bilgisayarımda android yüklü o bişey yapmış olabilirmi yoksa başka birşey mi USB var bu arada 16 GB lik ama nasıl boot edicegimi bilmiyorum bilgisayar açılmıyor ama
Kurtarma flash yok mu rufusla yazdırdığınız? İso ya da media creation tool iso imaj oluşturmanız lazım. Format şart gözüküyor sizin için
Hocam işte format atamıyorum nasıl aticam bilgisayar açılmıyor USB var android yüklü bide bilgisayara (PrimeOS)

Formatlamayı nereden yapıyorsunuz ayarlardaki bölümden mi?
Hocam bu ekrana geliyor bilgisayar yanımda değil ondan internette buldum ama aynı ekran sadece bu ekrana gelebiliyorum
İçine cin kaçmış olabilir. Bir hocaya baktır istersen.
Aldığınız hataları ve yaptığınız işlemleri bize tek tek bildirin, bios ayarlarını default hale getirin. Format sürücünüzün düzgün çalıştığından ve bootable olduğundan emin olun. Bu şekilde yardım edemeyiz.
primeOS yüklü o bozmuş olabilir ama şu bölüme gelebiliyorum sadece 16 gblik bir usbm var USB kurtmasi çözümleriniz varsa bekliyorum.
Bir açılıyor yazmışsın bir açılmıyor dalga geçmiyorsunuz umarım.
Açılırken F12 ile USB'yi seçip Boot edin.
Altta resim attım ordaki yerden sıfirlamayi deniyorum ama hata veriyor Windows sıfırlanmadı die

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    14 KB · Görüntüleme: 23
  • images.jpeg
    images.jpeg
    14 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı