Bilgisayar açılmıyor

BeleşciBabo

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format atayım dedim. ISO dosyasını indirip USB'ye yazdırmadan kurdum. Kurarken yeniden başlatilıyor dedi 5 dakika bekledim olmadı. Bende kapadım PC'yi sonra açtım ve açtıktan sonra iki tane seçenek vardı. Windows 8 kur ve Windows 8 gerisini bilmiyorum. Öyle bir şey yazıyordu klavyeyle değiştiremedim ve açılmıyor hep kendini yeniden başlatıyor nasıl açabilirim?
Bilgisayarıma format atayım dedim. ISO dosyasını indirip USB'ye yazdırmadan kurdum. Kurarken yeniden başlatilıyor dedi 5 dakika bekledim olmadı. Bende kapadım PC'yi sonra açtım ve açtıktan sonra iki tane seçenek vardı. Windows 8 kur ve Windows 8 gerisini bilmiyorum. Öyle bir şey yazıyordu klavyeyle değiştiremedim ve açılmıyor hep kendini yeniden başlatıyor nasıl açabilirim?
@İbrahim Çağatay
@İbrahim Çağatay

Son düzenleme:

@İbrahim Çağatay

@İbrahim Çağatay
Başka bir bilgisayardan usb ye format dosyasını rufus ile yazdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarının boot tuşunu öğrenip, bilgisayar açılırken o tuşa ard arda bas ve başında uefi ibaresi olan usb ni seç. Ve kuruluma devam et.

Başka bir bilgisayardan USB'ye format dosyasını Rufus ile yazdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarının Boot tuşunu öğrenip, bilgisayar açılırken o tuşa art arda bas ve başında UEFI ibaresi olan USB'ni seç. Ve kuruluma devam et.

Hocam anakartım USB'den format desteklemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı