Bilgisayar açılmıyor

kubicayir

Picopat
Daha fazla  
Dün akşama doğru bilgisayardan kalkmak istedim uyku moduna aldım tık diye bir ses geldi. Fakat kulasmadım. Geceye doğru geri oturdum fakat bilgisayar açılmıyordu. Hiçbir şekilde cevap vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende araştırdım biraz , az da olsa ihtimal var diyorlar evet

Yani kısa devre hangi parçalara zarar vermiştir bilmiyoruz, benim size tercihim önce bir tanıdığınızdan veya eski bir PC'den PSU alıp denemek. Eğer açılıyorsa, MSI PSU'yu garantiye gönderirsiniz, yapmazlarsa değiştirirsiniz ama açılmazsa sıkıntı büyük.

Hocam bende araştırdım biraz, az da olsa ihtimal var diyorlar evet.

Yani kısa devre hangi parçalara zarar vermiştir bilmiyoruz, benim size tercihim önce bir tanıdığınızdan veya eski bir PC'den PSU alıp denemek. Eğer açılıyorsa, MSI PSU'yu garantiye gönderirsiniz, yapmazlarsa değiştirirsiniz ama açılmazsa sıkıntı büyük.

MSI servisini aradım dün akşam mesai dışı dedi bugün yine aradım tatilmiş hafta sonu pazartesine kaldı artık.

Hocam bende araştırdım biraz, az da olsa ihtimal var diyorlar evet.

İnşallah psudandır ekran kartı ve RAM'ler hariç her şey garantili fakat onlar zarar gördüyse çok kötü olur.

MSI servisini aradım dün akşam mesai dışı dedi bugün yine aradım tatilmiş hafta sonu pazartesine kaldı artık.

İnşallah psudandır ekran kartı ve RAM'ler hariç her şey garantili fakat onlar zarar gördüyse çok kötü olur.
Bilgisayarı direk uzatma kablosuz prize takıp çalıştırmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı