Bilgisayar almak için nasıl bir yol izlenmeli?

Bütçe
50k civarı

efekannnq

Picopat
Dostlar selam sizlere bir sorum olacaktı. Yazın güzel bir bilgisayar toplayacağım. Ailemin bana izin verdiği bir bütçe var. Fakat ekonomiden dolayı fiyatların artacağından(kesinlikle artacak) endişeleniyorum. O güne kadar ufaktan açığı kapatmak için para biriktireceğim. Sizce dolar, altın üzerinden mi bunu yapayım? Yoksa yavaştan ekipman vs şeyleri mi alayım? Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Dostlar selam sizlere bir sorum olacaktı. Yazın güzel bir bilgisayar toplayacağım. Ailemin bana izin verdiği bir bütçe var. Fakat ekonomiden dolayı fiyatların artacağından(kesinlikle artacak) endişeleniyorum. O güne kadar ufaktan açığı kapatmak için para biriktireceğim. Sizce dolar, altın üzerinden mi bunu yapayım? Yoksa yavaştan ekipman vs şeyleri mi alayım? Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Bence taksit veya kredi gibi şeylerle almaya çalış.

Bence parayı dolarda bekletip yeni çıkan sistemleri kollamak daha mantıklı. Tek tek toplasanız güzel bir sistem çıkar ama maliyetli olur. Profesyonel amaçta kullanmayacaksanız hazır sistemlere yönelebilirsiniz.
hocam şöyle bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum geçen sene sayısaldan 90binden mezuna kaldım bu sene hani güzel gelirse almışken sağlam bir şey almak istiyorum bütçeyi 70e kadar zorlayabilirim ama hani o zamana ne kadar olur diye endişe ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı