Bilgisayar bakımdan sonra daha sıcak çalışıyor

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün gece hatta konu olarak da yardım istemiştim. Termal macun yenilemesi (Cooler Master performans serisi kullandım) ve fan temizliği yaptım fakat hiçbir değişim olmadı, hatta daha sıcak çalışmaya başladı. Sizce neden olabilir?

Ayrıca klavye de takılmaya başladı, yeni klavye takmak ne kadar tutar? Bilgisayar: Predator Helios 300.

Dün gece hatta konu olarak da yardım istemiştim. Termal macun yenilemesi (Cooler Master performans serisi kullandım) ve fan temizliği yaptım fakat hiçbir değişim olmadı, hatta daha sıcak çalışmaya başladı. Sizce neden olabilir?

Ayrıca klavye de takılmaya başladı, yeni klavye takmak ne kadar tutar? Bilgisayar: Predator Helios 300.

Termal macun pump-out-effect olmuş olabilir mi?

İşlemci soğutma fanını doğru ve eşit oturttuğunuzdan emin misiniz?

Öncelikle pump-out-effect bilgisayarın termal macununun işlemci veya ekran kartı çipinin üstünden çiplerin kenarına akması anlamına geliyor.
Konudan alıntıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı