Çözüldü Bilgisayar çalışıyor ama sinyal yok hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tesla Mustafa

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar çalışıyor ama sinyal yok, RAM'lerden kaynaklı bir hata bu sanırım. BIOS pilini çıkarmıştım ondan sonra oldu. Şimdi söktüm RAM'leri tek taktım slotlara denedim temizledim şu an da mevcut durum ekran geliyor BIOS'a giriyorum BIOS modlu olduğu için ayarını yapmam lazım sonra gene gidiyor. Yani ekran birkaç saniye dayanıyor. Sorun RAM'ler mi sizce?

Çözüm
Ekran kartında sorun olduğu zaman da böyle olabiliyor, bir de ekran kartını çıkarıp onboard olarak çalıştırarak dene istersen.
Denerim bu akşam sağol.

Sorun şu an çözülmüş gibi, şu kırmızı şeyi takıp çıkardım çözüldü. Ondan dolayı mı bilmiyorum ama sorunu çözemeyen denesin. Aynı pinlere takın açılmıyor yoksa.
Ekran kartında sorun olduğu zaman da böyle olabiliyor, bir de ekran kartını çıkarıp onboard olarak çalıştırarak dene istersen.
Denerim bu akşam sağol.

Sorun şu an çözülmüş gibi, şu kırmızı şeyi takıp çıkardım çözüldü. Ondan dolayı mı bilmiyorum ama sorunu çözemeyen denesin. Aynı pinlere takın açılmıyor yoksa.

Dosya Ekleri

• IMG_20231211_183550_151.jpg
    IMG_20231211_183550_151.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı