Bilgisayar donanımları için hangi iş alanı seçilmeli?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
2
Evet arkadaşlar benim yukarıdaki gibidir, ilk başta bilgisayar teknisyeni olmak istiyordum kararsız kaldım donanımlık ile alakalı bir sürü iş var. Hangi bölümü seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar benim yukarıdaki gibidir, ilk başta bilgisayar teknisyeni olmak istiyordum kararsız kaldım donanımlık ile alakalı bir sürü iş var. Hangi bölümü seçmeliyim?
Sistem uzmanlığı olabilir. Yada elektronik bölümü vs. okuduysan oradan donanım alanına geçiş yapman mümkün. Ama donanım ile tam ne yapmak istiyorsun.

Technopat videolarında ki gibi sistem toplamak vs. mi istiyorsun? Yoksa donanım tamiri vs. yapmak mı?

Sistem uzmanlığı olabilir. Ya da elektronik bölümü vs. okuduysan oradan donanım alanına geçiş yapman mümkün. Ama donanım ile tam ne yapmak istiyorsun.

Technopat videolarında ki gibi sistem toplamak vs. mi istiyorsun? Yoksa donanım tamiri vs. yapmak mı?

Donanım tamir etmek ve bilgisayar toplamak istiyorum.

Donanım tamir etmek ve bilgisayar toplamak istiyorum.
Bilgisayar toplamak için konu hakkında bolca video izleyip, tecrübe ve bilgi kazanıp herhangi bu işi yapan bir yerde işe girebilirsin. Ama tamiri ayrı bir olay bunun için elektronik öğrenmen gerek.

Sistem uzmanlığı olabilir. Ya da elektronik bölümü vs. okuduysan oradan donanım alanına geçiş yapman mümkün. Ama donanım ile tam ne yapmak istiyorsun.

Bilgisayarla ilgilii bir iş alanı istiyorum hocam ama mühendislik değil hocam bilgisayar parçaları.

Bilgisayarla ilgilii bir iş alanı istiyorum hocam ama mühendislik değil hocam bilgisayar parçaları.

Bilgisayar parçalar ile ilgili.

Bilgisayar parçalar ile ilgili.
Dediğim gibi dostum. Kendin uğraşıp bilgi kazanıp iş başvurusu yapıcaksın başka çaren yok. Ama tamiri dediğim gibi ayrı bir olay.

Geri
Yukarı