Bilgisayar donuyor ve drr sesi geliyor

soulflyers

Picopat
Bir sürü forumda gördüm ancak kendi bilgisayarımla aynı özellikte olmadıkları için pek bir çözüme varamamıştım. Bilgisayar donuyor, arka plandaki ortam sesi de donuyor ve ortaya PRR gibi bir ses çıkıyor. Çözüme ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Peki siz sorunu HDD ile ilgili olduğunu nereden biliyorsun? Önceki konuda mavi ekran aldığını gördüğüm için dump dosyası varsa paylaşmasını söyledim. HDD den o kadar yüksek ses çıkmaz arkadaş arka plandaki müzik seslerin takıldığını söylemiş.
Hocam ses zaten HDD'den çıkıyor demiyoruz HDD yüzünden sistem kitleniyor ve sesler bozuluyor.

Arkadaş PC'nin donduğunu söylüyor zaten. Neden HDD'den kaynaklı olduğuna bu kadar eminsiniz ben bunu anlamıyorum.

Arkadaş reset atıyormuş çözülmesi için. Bir ihtimal PC kilitleniyor. Bu HDD kaynaklı sorun sanırım. Arkadaş diyor mavi ekran değil sorunum.

Son düzenleme:
Arkadaş PC'nin donduğunu söylüyor zaten. Neden HDD den kaynaklı olduğuna bu kadar eminsiniz ben bunu anlamıyorum.
Arkadaş sonuçları atınca anlayacağız neyden olduğunu.
Hocam bu tür mavi ekran vererek veya vermeyerek sistemin kitlenme olayları %85 ihtimalle HDD veya SSD yüzünden meydana gelir. Asıl siz neden bu kadar HDD'nin bozulmuş olmasını düşündüğümüze bu kadar karşısınız onu anlamadım.

Hocam bu tür mavi ekran vererek veya vermeyerek sistemin kitlenme olayları %85 ihtimalle HDD veya SSD yüzünden meydana gelir. Asıl siz neden bu kadar HDD'nin bozulmuş olmasını düşündüğümüze bu kadar karşısınız onu anlamadım.
Ben karşı değilim HDD'den olup olmadığına. Mavi ekran vererek sistem kilitlenebilir sistem donar görüntü kalır ama mavi ekran almışsınızdır. Diyelim sorun HDD kaynaklı değil o zaman napacaksınız?

Ben karşı değilim HDD'den olup olmadığına. Mavi ekran vererek sistem kilitlenebilir sistem donar görüntü kalır ama mavi ekran almışsınızdır. Diyelim sorun HDD kaynaklı değil o zaman napacaksınız?
Oturup ağlayacak değiliz herhalde. Mavi ekran vermeden sistem kitleniyorsa bellek testi ardından da sürücülerin DDU ile kaldırılıp tekrardan güncel sürüm yüklenmesini isteriz. Mavi ekran veriyorsa Minidump dosyasını isteriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı