Ekran donuyor ve dırr diye takılma sesi geliyor

Dosya Ekleri

• IMG_20201104_131353.jpg
    IMG_20201104_131353.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 41
@Ogulcanzxx hayır, sıfırlamayın. Format atın, temiz kurulum yani.

Hocam direkt SSD'yi takınca düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor diyor oradan gelişmiş seçeneklere girdim bu bilgisayari sıfırla dedim yani nasıl format atacağım kusura bakmayın bu konularda bilgisizim biraz affedin beni yanlış bir şey yapmak istemiyorum bir şey yapmadan SSD'yi çıkarayım mi geri yani.

SSD kronik sorunlu zaten, bence direkt iade edin. Benim kafam çok karıştı, problemin kaynağını bulamadım.

Şimdi SSD kronik sorunlu. PSU berbat. Bu ikisi şüpheli duruyor. Siz ne yaptınız onu da anlayamadım zaten.

Dosya atıyordum diyorsunuz falan. Çorba olmuş iyice.

SSD kronik sorunlu zaten, bence direkt iade edin. Benim kafam çok karıştı, problemin kaynağını bulamadım.

Şimdi SSD kronik sorunlu. PSU berbat. Bu ikisi şüpheli duruyor. Siz ne yaptınız onu da anlayamadım zaten.

Oyun dosyası atiyordum hocam CS:GO'nun sadece oyun dosyalarını kopyalamistim yeni Steam kurmuştum onun içine atıyordum PC kapandi sonra.

Peki SSD mi böyle iade etsem alırlar mı kullanılmış falan demesinler sonra hocam?

@Ogulcanzxx kullanmışsınız ancak ürün sorunluydu zaten. Bence alırlar.

Eğer bir anda sistem kapandıysa PSU problemi de olabilir.

PSU berbat, SSD kronik sorunlu. İki şüpheli bunlar.

Tamamdır sağ olun.

Şu an sıfırlıyorum Windows'u.
Tamamdır sağ olun.

Şu an sıfırlıyorum Windows'u.

Olmadı dediğiniz gibi iade edeyim.

Hocam Windows'u sildim tekrar kurdum açıldı kuzenim gilde hallettim onun monitörunde HDMI girişi de var benim monitörde VGA var sadece VGA to HDMI kullaniyorum sinyal yok uyku moduna geçiyor diyor dün de aynısını demişti kablolarla oynadım büktüm falan açılmıştı şimdi de öyle dedi oynadım açılmadi :D 25 güne yeni monitör alacağım 144 Hz güzel bir şey alacağım onu haber veriyim dedim. SSD'de sorun yok gibi. Windows'um çöktü sanırım benim ondan bunlari yasadim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı