Ekran donuyor ve dırr diye takılma sesi geliyor

Ekran kartım GTX 1650 Super MSI XS ekran kartı güç kaynağimda Power Boost 500W Power Boost kasa almıştım içinde geldi onu kullanıyorum.

Çok yeni bir sistem daha dün oyun yükleyip oynamaya başladım.
Ben oyumu PSU'dan yana kullanıyorum PSU olma ihtimali SSD'den daha yüksek geldi açıkcası.

Bu arada mavi ekran hatası alıyordum kapanırken yani mavi ekran mi bilmiyorum Windows 10'da üzgünüz bir sorunla karşılaştım diye şu an American Megatrends ekranı açık bayağıdır PC kapanmadi.
SSD sorunu olmayabilir zira daha çok oyunda sorun yaşıyor gibi. Ekran kartı markası nedir? Bir de PSU markası?

Adata 240 GB SU630 modeli için kronik sorunlu diyorlar hocam PC kapanırken üzgünüz bir sorun oluştu şeklinde bir şey yazıyor. İade etmeli miyim sizce şahsen ben PSU'dan olduğundan düşünmüyorum.

Son düzenleme:
aynı sorun sistemim orta durumda olmasına rağmen benim başıma da gelmişti ilk başta fanlardan vs sanmıştım 120 gb bir ssd alıp işletim sistemini ona kurdum ve şuan 10 gündür çok rahat çalışıyor ayrıca ssd ile birlikte pc açılma süresi 7-8 saniyeye düşüyor sandisk 120 gb ssd plus tavsiye ederim

Aynı sorun sistemim orta durumda olmasına rağmen benim başıma da gelmişti ilk başta fanlardan vs sanmıştım 120 GB bir SSD alıp işletim sistemini ona kurdum ve şu an 10 gündür çok rahat çalışıyor ayrıca SSD ile birlikte PC açılma süresi 7-8 saniyeye düşüyor SanDisk 120 GB SSD Plus tavsiye ederim.

Hocam ben zaten 240 GB SSD Adata'nin almıştım bende SSD sorun olduğunu düşünüyorum o zaman iade mi edeyim daha 14 gün olmadi cunku.

Yeni konular

Geri
Yukarı