Bilgisayar donuyor

The Conqueror

Hectopat
İyi geceler herkese. Bilgisayarda günlük işlerimi yaparken ( YouTube kullanımı, mail kontrolü, Online derslere katılım vs.)Bilgisayarımın ekranı donup kalıyor. 2 3 kere format atıp baştan kurmama rağmen bir değişiklik olmadı. Sorunun çözümü nedir, neden kaynaklanıyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi geceler herkese. Bilgisayarda günlük işlerimi yaparken ( YouTube kullanımı, mail kontrolü, Online derslere katılım vs.)Bilgisayarımın ekranı donup kalıyor. 2 3 kere format atıp baştan kurmama rağmen bir değişiklik olmadı. Sorunun çözümü nedir, neden kaynaklanıyor? Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistem özelliklerinizi yazar mısınız?

Sistem?

Dosya Ekleri

• 95858DE1-0278-4003-A438-BE421290D06F.jpeg
    95858DE1-0278-4003-A438-BE421290D06F.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 44

Bir çok sebebi olabilir HDD RAM ekran kartı PSU aklıma gelenler. Sistem belirtmelisiniz.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız?
Son vazifeni yap Orhaaan :)
Hocam HD Tune ile bir tarayın health kısmından da fotoğraf atın HDD olabilir.
Bir çok sebebi olabilir HDD RAM ekran kartı PSU aklıma gelenler. Sistem belirtmelisiniz.
Son vazifeni yap Orhaaan :)
Hocam HD Tune ile bir tarayın health kısmından da fotoğraf atın HDD olabilir.
I5 4200M, AMD R5 M230, Samsung DDR3 1600 MHZ 4 GB RAM, 480 GB SSD, 500 GB HDD

HD Tune temiz herhangi bir sıkıntı görünmüyor, keza error taraması da öyle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı