Bilgisayar ekranı nasıl temizlenmeli?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarın ekranındaki lekeler ve tozlar nasıl temizlenmeli? Normalde peçete ile siliyorum ama ekranda bazı lekeleri nasıl sileceğimi bilmiyorum. Islak mendil ile silsem bir sorun olur mu?

Bilgisayarın ekranındaki lekeler ve tozlar nasıl temizlenmeli? Normalde peçete ile siliyorum ama ekranda bazı lekeleri nasıl sileceğimi bilmiyorum. Islak mendil ile silsem bir sorun olur mu?
Nemli mendille silin ve bilgisayar kapalı olsun hocam.

Islak mendil bir seçenek ama tavsiyem alkollü mendil. Marketlerde 10 TL gibi bir miktara 50 küsur tane çıkıyor gözlük silme bezi olarak da geçiyor. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Mikrofiber bezi iyice sıkın, sonra da ekrana lekeler gidene kadar çok bastırmadan silin. Ve işte temiz monitörünüz önünüzde. Mikrofiber bez yok ise temiz bir bez ile aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

Sıvısız miktofiber bez ile silin.

Ben mikrofiber bez ile cam sil kullanıyorum.

Mikrofiber bezi ıslatın iyice sonra güzelce sıkın nemli kalsın silin güzelce bu kadar.

Cevaplar için teşekkürler.

Monitör çalışırken ıslak mendil ile silip sonra peçete ile kurutuyorum hala da bozulmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı