Bilgisayar gibi kullanılabilecek tablet önerisi

• Konuyu başlatan Mhex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 324
Huawei matepad air'i alalı 1 hafta oldu. Öncelikle bahsedilen rakamların altında almak mümkün kendi sitesinden bu konuyu belirteyim. Tableti sepete eklemeden önce sayfada aşağıya doğru inin ve 800 liralık bir kupon göreceksiniz. İlk olarak kuponu al diyin ve sonra tableti sepete ekleyin. Klavye ve kalemiyle birlikte 14.199' a alabilirsin. Şu an tabletten yazıyorum klavyesi çok kullanışlı tabletin kendisi de öyle. Tüm office, teams ve google programlarını direk içerisinde gelen gbox ve petal search üzerinden indirebiliyorsun. Huawei d14 notebook kullanıyorum 3 senedir bir kere tık demedi umarım tablette aynı şekilde olur. İş yerinde ikinci ekran olarak kullanmaya başladım alet yağ gibi akıyo.

Huawei MatePad Air'i alalı 1 hafta oldu. Öncelikle bahsedilen rakamların altında almak mümkün kendi sitesinden bu konuyu belirteyim. Tableti sepete eklemeden önce sayfada aşağıya doğru inin ve 800 liralık bir kupon göreceksiniz. İlk olarak kuponu al deyin ve sonra tableti sepete ekleyin. Klavye ve kalemiyle birlikte 14.199'a alabilirsin. Şu an tabletten yazıyorum klavyesi çok kullanışlı tabletin kendisi de öyle. Tüm Office, teams ve Google programlarını direk içerisinde gelen gbox ve petal Search üzerinden indirebiliyorsun. Huawei D14 notebook kullanıyorum 3 senedir bir kere tık demedi umarım tablette aynı şekilde olur. İş yerinde ikinci ekran olarak kullanmaya başladım alet yağ gibi akıyor.

Teşekkür ederim bende Air papermatte Edition alacağım. Onunda 600₺ kupon indirimi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı