Bilgisayar Hızlı Başlat Açıkken Kapanmıyor

O zaman temiz kurulum ile 8.1.1 kurun sonra hiçbir driver yüklemeden kontrol edin. Eğer çözlmüş ise Driverleri tek tek yükledikten sonra deneyin.(Her driverde) Eğer sorun olan çıkarsa hangisinden kaynaklı bulabilirsin. Eğer çıkmazsa sorunun sistemden kaynaklı demektir.
Bios default değil mi?

O zaman temiz kurulum ile 8.1.1 kurun sonra hiçbir driver yüklemeden kontrol edin. Eğer çözlmüş ise Driverleri tek tek yükledikten sonra deneyin.(Her driverde) Eğer sorun olan çıkarsa hangisinden kaynaklı bulabilirsin. Eğer çıkmazsa sorunun sistemden kaynaklı demektir.
Bios default değil mi?
BIOS default. Sanırım tek çare format. Daha öncede recovery yapmıştım :(

Tamam. Peki benim işletim sistemim lisanslı 8.1. BİOS'dan ürün anahtarımı bulamadım. AVG Tune Up Utilities'de gözüken bir anahtar var. Acaba doğru anahtar o mudur ?

Peki formatı forumda bulunan indirme bağlantılarından iso. dosyasını yazdırıp mı kurayım, yoksa ürünü aldığımda gelen win8 cd'si ile mi atayım ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı