Bilgisayar ile ilgili komik anılarınız

Eski bilgisayarımda baya bir beklerdim bilgisayarın açılmasını, bilgisayarın arkaplanı "Bumblebee" idi; bende "Ne olur açıl bumblebee, İnşallah açılır Allah'ım" diyordum. Bilgisayarım o kadar kötüydü Minecraft'ı 1 fps ile falan oynardım (Bu arada 7-8 yaşındaydım) 😀

Arkadaşlar merhaba. Hadi herkes komik bir bilgisayar anısını yazsın. Aynısını multiplayer video çekmişti. Böyle şeyleri okumak zevkli oluyor :D
Küçükken bilgisayarı bozup format atmam ve bunu aynı günde 4 kere yapmam.
Bide televizyona film açcaktı alt komşumuzun televizyonu bizimkiyle aynıymış kaç kere oraya bağlanıp geri çıktım. (Yanlış televizyona bağlanıp durduğumu daha birkaç gün önce öğrendim)

Bu arada, bir de bilgisayarıma bir oyun yüklemiştim. Arkadaşım çok istemişti, bende "Tamam bende var, sana bedava veriyim." demiştim. Oyunun kısayolunu kopyalayıp arkadaşıma vermiştim. Arkadaşım da "Evde açmayı denedim açılmadı." demişti. Ondan sonra bende "Bende çalışıyordu ama, neden açılmadı ki acaba?" demiştim. Olaya bakar mısınız? (Bu arada şey diyordum sadece "2 KB" , ben 2 gb yüklemiştim hadi iyisin...)

İndirme programım bozulmuştu ve System32'nin içine indirmişti. Ve bilgisayarımı açtığımda aman aman ne oluyor ne bu ekran dedim.

Son düzenleme:
Eski laptopumu masanın üstünde kullanıyordum. Yamuk duruyordu düzelteyim derken lak diye yere düşürüp soğutucuyu kırdım.

Altında soğutucu vardı onu kırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı