Bilgisayar Kasa Kapağına Pencere Yapmak

rıdvan özkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba grubunuza yeni dahil oldum. Kasamın görüntüsünden sıkıldığım için cam şekline dönüştürdüm ve bunu video çektim. İhtiyacı olan arkadaşlar yararlanabilir düşüncesiyle sizlerle de paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlarınızla da paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar

Arkadaşlar herkese merhaba grubunuza yeni dahil oldum. Kasamın görüntüsünden sıkıldığım için cam şekline dönüştürdüm ve bunu video çektim. İhtiyacı olan arkadaşlar yararlanabilir düşüncesiyle sizlerle de paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Süper olmuş valla. Güzel ve yararlı bir paylaşım.

Teşekkür ederim youtube'da desteğinizi bekliyorum arkadaşlar videolarımı beğenip abone olursanız çok sevinirim

Teşekkür ederim youtube'da desteğinizi bekliyorum arkadaşlar videolarımı beğenip abone olursanız çok sevinirim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı