Bilgisayar kendi kendine programı açıyor

Emre Yaman

Kilopat
Daha fazla  
Herkesle merhaba, 2 gündür bilgisayarım kendi kendine sürekli pencere açıyor ve hiçbir işlem yapamıyorum ilk yaptığında YouTube'ta video izliyordum ve birden kapandı, tekrar açtım yine kapandı. Sürekli ya yeni pencere açıyor ya da tamamen kapatıyor. Virüs kaynaklı olduğunu düşündüm ve bugün format attım fakat yine aynı sürekli kendi kendine bir şeyler açıyor sanki. Başka birisi uzaktan bilgisayarımı yönetiyormuş gibi ama çok hızlı anlam veremiyorum, klavye de çalışmamaya başladı bugün sorunun çözümü nedir bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesle merhaba, 2 gündür bilgisayarım kendi kendine sürekli pencere açıyor ve hiçbir işlem yapamıyorum ilk yaptığında YouTube'ta video izliyordum ve birden kapandı, tekrar açtım yine kapandı. Sürekli ya yeni pencere açıyor ya da tamamen kapatıyor. Virüs kaynaklı olduğunu düşündüm ve bugün format attım fakat yine aynı sürekli kendi kendine bir şeyler açıyor sanki. Başka birisi uzaktan bilgisayarımı yönetiyormuş gibi ama çok hızlı anlam veremiyorum, klavye de çalışmamaya başladı bugün sorunun çözümü nedir bilen var mı?

Güvenli modu açıp deneyin eğer ayni sorunu yaşıyorsanız SSD'de veya bilgisayarınızda sorun vardır ki sanmıyorum zaten siz virüslü PC'de format USB'sini yaptınız için sizinle birlikte geri geldi o Windows tuşu basıp rye basın çalışır çıkan yere MSConfig yazıp on yükleme olacak orada guvenli onyukleme olacak onu açıp en azi seçin Windows'u yeniden başlatın güvenli modda virüsler çalışmaz tek Windows gerekli sürücüler çalışır.

Kaspersky yükleyip antivüris taraması yap.

Geri
Yukarı