Bilgisayar kendi kendine yazı yazıyor

Salih335

Centipat
Daha fazla  
Başlık biraz garip kusura bakmayın. Ama gerçekten yazı yazıyor. Ben de inanamadım ilk başta, ama gerçekten yazıyor. Klavye bozuk olamaz çünkü cümle bile kuruyor :D. Vallahi troll konu değil. Arkadaşım ile Steam'dan mesajlaşırken o' bir cümlesinde "abim değil ablam" dedi. Ben sadece okudum cevap vermedim biraz sonra bakınca benim "abi değil abla" yazdığımı gördüm. Norton ve AVG ile tarattım virüs bulmadı. Sizce ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık biraz garip kusura bakmayın. Ama gerçekten yazı yazıyor. Ben de inanamadım ilk başta, ama gerçekten yazıyor. Klavye bozuk olamaz çünkü cümle bile kuruyor :D. Vallahi troll konu değil. Arkadaşım ile Steam'dan mesajlaşırken o' bir cümlesinde "abim değil ablam" dedi. Ben sadece okudum cevap vermedim biraz sonra bakınca benim "abi değil abla" yazdığımı gördüm. Norton ve AVG ile tarattım virüs bulmadı. Sizce ne olabilir?
Format at gitsin kökten çözüm.

Formatla kökten gitsin sorun.

Steam hesabın gitmiş virüs ile alakası yok.
Steam hesabım nasıl gidecek? Guard var.

Formatla kökten gitsin sorun.
Aklımdan geçiyor ama internet yavaş hocam.

Steam hesabını biriyle paylaşıyor musun? Paylaşıyorsan Remote Play açık olduğu için bilgisayarına erişiyordur.
Kimseyle paylaşmıyorum. Steam Guard açık aynı zamanda.

Format at, bir de modemi resetle bitti problem.
Modemle alakası var mı hocam?

Steam hesabım nasıl gidecek? Guard var.

Aklımdan geçiyor ama internet yavaş hocam.

Kimseyle paylaşmıyorum. Steam Guard açık aynı zamanda.

Modemle alakası var mı hocam?

Virüs veya erişimler modem aracılığı ile oluyor Wi-Fi yani. Bir şey olmasını istemiyorsanız PC'nizin Wi-Fi'sini kapayabilirsiniz.

Geri
Yukarı